Косметологічна студія Angel - Диспорт і Ботокс

Диспорт і Ботокс

Дивлячись на раніше привабливих 50-річних Холлі Беррі і Сандру Баллок - здається, що вони знайшли спосіб зупинити час. Насправді, ці знаменитості давно подружилися з ботоксом - найпоширенішим способом швидкого позбавлення від мімічних та вікових зморшок.

Не всі готові відверто говорити про свою зовнішність, і про те, що вони щорічно роблять уколи ботокса (диспорта). Завжди простіше натякнути, що виглядати доглянуто і постійно перебувати в прекрасній формі їм допомагає здоровий спосіб життя і хороші гени. Можливо ми і видамо чийсь маленький секрет, але після 30 років на жіночих обличчях неминуче з'являються спочатку динамічні, а потім і статичні зморшки. Ін'єкції ботулотоксину запобігають їх появу, роблячи поверхню шкіри рівною, без поздовжніх борозенок на лобі, глибоких складок на переніссі, і «гусячих лапок» навколо очей.

Як діють ботокс і диспорт?

Dysport і Botox - це препарати, основним діючим компонентом яких є токсин, який продукує анаеробні бактерії Clostridium botulinum. Тобто насправді, ботулотоксин - сильнодіючий органічний отрута білкової породи, який викликає тимчасовий мікропараліч нервових закінчень і м'язів. Ін'єкції диспорта (ботокса) виконуються за допомогою найтоншої голки - надходження нервових імпульсів блокується і видимий ефект стає помітний вже на третю добу. Максимальний ефект Диспорта можна спостерігати через тиждень, а Ботокса - через десять днів після процедури. Всупереч чуткам, міміка після застосування препаратів на основі знаменитого ботулотоксину не пропадає, а стає більш контрольованою і спокійною.

Ботокс-Диспорт застосовуються для корекції:

  • зморшок куточків очей і горизонтальних зморшок нижньої повіки;
  • зморшок чола;
  • зморшок міжбрів'я, спинки носа і бічних поверхонь перенісся;
  • радіальних зморшок навколо губ, в куточках рота і складок між підборіддям і губами;
  • зморшок підборіддя і шиї;
  • форми і положення брів;
  • форми губ;
  • середньо- і слабко опущення верхньої повіки;
  • деяких форм лицьовій асиметрії;
  • підвищеного потовиділення стоп, долонь, пахвових западин.

В результаті ін'єкцій розгладжуються навіть найглибші зморшки, частково розслабляються всі активні м'язи, які беруть участь в їх утворенні.

Як проходить процедура введення ботокса (диспорта)?

Лікар аналізує конкретні побажання пацієнта, досліджує його певні мімічні рухи, які дозволяють встановити рівень рухливості і прогнозує результати змін після введення ін'єкцій. Потім фахівець виконує розмітку зон і, після дезінфекції, вводить ботокс або диспорт за допомогою інсулінового шприца. Процедура практично безболісна і займає всього кілька хвилин. Реабілітаційний період відсутня. Про поведінку в відновлювальний період пацієнта детально консультує лікар.

Скільки потрібно зробити ін'єкцій, щоб ефект був максимальним?

Дозування препаратів залежить від площі оброблюваних зон і стану шкіри клієнта. Клінічний ефект від ботокса і диспорта починає проявлятися поступово, остаточно наростаючи до 15 дня і триває близько півроку.

При систематичному проведенні ін'єкцій ботокса в установленому лікарем-косметологом режимі, м'язи обличчя підтримуються в необхідному розслабленому стані, нові зморшки при цьому не формуються.

У комплексній терапії діспори і ботокс часто поєднують з біоревіталізація і контурної пластикою.

В нашому салоні використовуються тільки ексклюзивні і перевірені методики, інноваційні препарати і обладнання, які довели свою ефективність в кращих зарубіжних клініках.