Лікар-косметолог в Запоріжжі Анжеліка Матієнко

Лікар-косметолог в Запоріжжі Анжеліка Матієнко

Лікар-косметолог в Запоріжжі Анжеліка Матієнко

Можливо, вам вже набридло шукати для себе чесного і порядного фахівця. Косметичних салонів в місті багато, пробувати навмання - поганий варіант, особливо якщо на кону краса і молодість.

А тепер уявіть, скільки часу і сил ви збережете, якщо знайдете косметолога, до якого будете приходити з задоволенням і будь-якою проблемою. З таким фахівцем давно знайомі клієнти нашого салону. Її звуть Анжеліка Матієнко. Вона практикуючий лікар-косметолог з вищою медичною освітою, який щодня використовує в своїй роботі новітні та ефективні методики. Її кабінет оснащений передовим обладнанням, великим «парком» елітних інноваційних препаратів, створені найкращі умови для проведення косметологічних процедур.

Стовідсоткове досягнення результату і бездоганну якість послуг - ось основні орієнтири нашого салону. Ми не обіцяємо моментальних чудес перевтілення, ми реалісти і готові допомогти своїм клієнтом виглядати доглянуто і молодість не лягаючи під ніж хірурга.

Ми представляємо повний спектр послуг з ін'єкційної, апаратної та естетичної косметології

Серед найбільш затребуваних нашими клієнтами процедур можна відзначити:

 • Ультразвукову чистку
 • биоревитализации
 • Мезотерапію
 • Диспорт і Ботокс
 • Масажі: класичний, іспанська, тоффі
 • Контурну пластику
 • Пиллинг
 • Епіляція

Це далеко не повний перелік косметологічних послуг, який використовує наш салон для підтримки бездоганного зовнішнього вигляду і молодості своїх клієнтів.

Послуги косметолога в Запоріжжі

Коко Шанель вдало зауважила, що в 18 років у дівчини особа, яка дарувала їй природа, в 30 на ньому стають видні сліди життєвих негараздів, а після 50-и женщина має ту зовнішність, яку заслуговує. Перемогти природу неможливо, але обдурити, відстрочити на кілька років процес старіння це в силах естетичної косметології. В рамках даного напрямку усуваються ознаки старіння, придбані і вроджені дефекти шкіри. Сучасні методики косметології позбавляють від підвищеної пітливості і зайвих жирових відкладень, відновлюють овал обличчя, коригують дрібні і глибокі зморшки.

З закономірними віковими проявами ми успішно боремося за допомогою контурної пластики, де ін'єкційні процедури виконуємо із застосуванням препаратів, які надають тканинам обсягу, еластичності, стимулюють вироблення колагену і утримують в шкірі вологу. Дана методика допомагає швидко позбутися глибоких носогубних, міжбрівних і носо-сльозних зморшок.

Також для поліпшення якості шкіри, боротьби з в'ялістю, пігментними плямами і іншими недосконалостями, ми активно боремося за допомогою мезотерапії, ін'єкцій ботокса (диспорта), філерів на основі гіалуронової кислоти, популярних методик масажу обличчя і глибокої УЗД-чистки.

Арсенал методик, які використовує косметолог Анжеліка Матієнко, допоможе вам більше не соромитися свого віку або дефектів на обличчі, будь то мімічні зморшки, гіперпігментація або акне.

Наш салон в Запоріжжі вирішує найрізноманітніші косметологічні питання і несе особисту відповідальність за кожну процедуру, спираючись на вічні лікарські цінності:

 • Пріоритет новітніх процедурних технологій і безпечних препаратів (тестуємо і вивчаємо кожне нововведення).
 • Професійна чесність (ми не нав'язуємо послуги, а в дружній, довірливій атмосфері пропонуємо клієнтам оптимальні рішення тих чи інших проблем).
 • Індивідуальний підхід (в обов'язковому порядку враховуємо побажання і особливості здоров'я кожного пацієнта).
 • Помірність процедур (ми націлені на стійкий результат, але не за всяку ціну).

Виберіть відповідний час і день візиту до косметолога, і довірте нам рішення найбільш хвилюючих вас проблем.

Записатися