Косметологічна студія Angel - Водневий пілінг (гідропілінг) H202

Водневий пілінг (гідропілінг) H202

Наш організм складається переважно з води. Найбільше її міститься в самому юному віці і навпаки, найменше в літньому. Водний баланс для людського організму грає найважливішу роль, це в першу чергу помітно по вигляду і стану шкірних покривів. Насичення шкіри вологою надає неймовірне вплив на її красу і свіжість. Косметологами була розроблена спеціальна процедура для чищення і зволоження дерми - водневий пілінг Н202.

Що таке водневий пілінг?

Це чистка і насичення її вологою за допомогою спеціального апарату і насадок. При цьому поживні речовини подаються дуже швидко. Основна мета гідропілінг - очищення шкіри від токсинів, насичення вологою і корисними мікроелементами. Звичайний аквапілінг має значну відмінність від водневого гідропілінг. Вся справа в генераторі водню, що насичує рідину іонами. Це природний засіб від старіння. Розмір іонів дуже маленький, завдяки чому вони легко проникають в шкіру. В результаті шкіра чиститься, знищуються вільні радикали, сповільнюється процес старіння і омолоджується шкірний покрив.

Унікальний антиоксидант, що проходить через гематологічний бар'єр

У даної процедури є 5 найважливіших переваг:
 1. Універсальність і ще раз універсальність. Косметологічна процедура підходить для будь-якого типу шкіри. Навіть якщо у вас чутлива шкіра, то все одно можна робити гідропілінг.
 2. Ні краплі болю. Завдяки м'якому впливу, ви відчуєте тільки легке поколювання.
 3. Унікальна формула дії: гальванічна функція і електрична стимуляція. Завдяки чому ефективно чистки ще більше, шкіра краще насичується і насичується. Різна полярність заряду маніпули і речовини сприяє даного ефекту.
 4. Насичення мультіполезнимі сироватками. Під час гідропілінг після якісної чистки і зволоження, шкіру насичується спеціальними вітамінізованими складами. Тому її стан в рази покращується.
 5. Антиоксидантна дія. Завершальним дією буде живлення шкіри розчином, який впливає омолоджуючу, зволожуючу і осветляющим способом.

155 слів про те, чому варто піти на водневий гідропілінг Н202

 • Не потрібно проходити реабілітацію після процедури;
 • Підходить всім типам шкіри;
 • 2 в 1: найглибше зволоження і відлущування від старої дерми;
 • Вплив на три рівні шкіри: епідерміс, дерма і м'язові тканини;
 • Підвищення поглинання косметичних засобів після гідропілінг;
 • Відмінна заміна механічної та комбінованої чищення;
 • Безболісність;
 • Відсутність обмежень за віком і сезону року.

Показання і протипоказання водневого гідрпілінга

Косметологічна процедура показана при глибоких і неглибоких зморшках, наявності вугрів і чорних крапок, пігментних плям, слідів від акне і шрамів, купероза. Також рекомендується процедура при тьмяному кольорі особи і розширених порах.

Протипоказаний водневий гідропілінг при наявності гострих шкірних і інфекційних захворювань. Під час вагітності та грудному вигодовуванні допускається застосовувати стандартний аквапілінг.

Записатися на гідропілінг можна в салоні «Angel», в якому гарантовані індивідуальний підхід, висококласне обслуговування і прийнятні ціни.