Косметологічна студія Angel - Контурна пластика

Контурна пластика

Процедура дає яскравий омолоджуючий ефект, значно зменшує ознаки гравітаційного старіння, перешкоджає провисання овалу обличчя. Контурна пластика робить лінії особи більш чіткими, розгладжує мімічні складки і зморшки, покращує якість шкіри. Контурна пластика - найбільш затребувана сьогодні методика косметології, яка привертає величезну кількість відвідувачів.

Посредствам контурної пластики легко і швидко вирішуються проблеми:

  • глибоко виражених носогубних складок;
  • опущених куточків рота;
  • дрібних зморшок на лобі, переніссі, навколо очей;
  • зморшок Носослізний і слізної борозни;
  • синців, набряків під очима;
  • розтяжок, атрофічних рубців;
  • зморшок в зоні декольте і шиї.

Також ін'єкційна контурна пластика допомагає успішно коригувати форми носа, проводити безопераційну блефаропластику і ліфтинг брів, відновлювати втрачений об'єм губ, скул і щік.

Контурна пластика зморшок

В даній методиці косметологами активно використовуються природні гелі-наповнювачі. З їх допомогою лікар може миттєво прибрати вікові носогубні складки, западають рубці, глибокі носогубні, Носослізний, міжбровні і губоподбородочние зморшки, а також ефективно підкоригувати область навколо очей.

Вибір препарату для заповнення зморшок залежить від локалізації і глибини зморшок. Перед процедурою можлива місцева анестезія спеціальним кремом на основі лідокаїну. Але в основному контурна пластика зморшок пацієнтами переноситься добре, не викликає алергічних реакцій і практично безболісна.

Контурна пластика губ

Прагнення до природності і мінливість моди, визначило головний препарат для збільшення губ. І якщо ще недавно їм був синтетичний гель (силікон, біополімер), то зараз провідні лікарі-косметологи застосовують на практиці виключно натуральний компонент - заповнювач на основі гіалуронової кислоти. Ін'єкції ГК абсолютно безпечні, не доставляють пацієнтові дискомфорту, що не відчуваються при поцілунках. Губи набувають підкреслений контур, злегка збільшуються в обсягах, але при цьому виглядають природно і соковито. Незамінною контурна пластика губ є і для людей, на губах яких часто з'являються тріщинки через надмірної сухості. Після проведення процедури складки на губах помітно розгладжуються, тріщини гояться.

Контурна пластика скул

З віком чітка лінія овалу обличчя, виражений обсяг виличної області змінює свій напрямок. Провисання м'язів обличчя, зниження тургору шкіри лікарі пов'язують з тонкою підшкірної жирової клітковини. Контурна пластика філлерамі-заповнювачами формує і збільшує обсяг скул, вирівнює і коригує западання Носослізний борозни.

Безопераційна ринопластика

Виправити невеликі дефекти носа, зробивши його симетричним і витонченим, можна за допомогою безопераційної контурної пластики. Процедура займає кілька хвилин, не вимагає анестезії і зберігає ефект протягом 2-х років. Ринопластика гелями-філлерамі чи не порушує дихальної функції, не травмує слизові тканини носа і не викликає фізичний дискомфорт.

Звертаємо ще раз увагу на те, що результат процедури залежить не від конкретного препарату, а від досвіду лікаря-косметолога, знання особливостей тих чи інших лінійок філерів. Досконале знання поведінки і властивостей ліцензованих препаратів відомих марок, вміння комбінувати їх при різних шкірних проблемах дозволяє досвідченому фахівцеві грамотно коригувати вікові зміни кожного клієнта.