Косметологічна студія Angel - Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка

Апаратні методики очищення шкіри обличчя і тіла мають одна очевидна перевага: на відміну від досить болючою чищення шкіри механічними способами,

Ультразвукова чистка:

  • не травмує тканини;
  • не викликає неприємних відчуттів;
  • не несе загрози подальшого інфікування очищеної шкіри патогенними агентами;
  • допомагає за кілька процедур усунути велику кількість неестетичних дефектів;
  • не залишає після себе слідів почервоніння;
  • доступна для більшості і практично не має протипоказань.

Що таке ультразвукова чистка?

Пілінг УЗД-чищенням - м'який і безпечний сучасний метод, який делікатно і глибоко очищає поверхневий шар шкіри (фолікули, пори) від ороговілих клітин, забруднень, шкірного сала. Високочастотні ультразвукові хвилі стимулює кровообіг і глибоко зволожують, завдяки чому шкіра очищається, її рельєф вирівнюється. Вона стає гладкою, зникає жирний блиск і особа набуває природний сяючий, здоровий відтінок.

Які існують показання до ультразвукової чищення?

Недосконалості шкіри і тьмяний колір обличчя - це не питання порядності або особистої гігієни, це питання своєчасного, правильного догляду.

Для того щоб наша шкіра була еластичною і м'якою, залози зовнішньої секреції (сальні залози), природним чином, рівномірно розподіляють по поверхні обличчя і тіла бактерицидну захисну плівку. Протягом життя сальні залози людини змінюють свою активність і чисельність. Причиною надмірного виділення шкірного сала, яке веде до закупорювання пір і, як наслідок, до виникнення вугрів, прищів і інших шкірних захворювань, найчастіше стають вікові, сезонні і гормональні порушення.

Під капотом і закупорені пори, наявність комедонов, жирний блиск, лущення, темні кола під очима, «втрата овалу обличчя» стають серйозною проблемою. Вирішувати яку самостійно, за допомогою промислових кремів сумнівної якості, і рад подруг, не виходить.

Ультразвукова чистка в нашому салоні вирішує проблеми комплексно з довготривалим збереженням результатів.

Як виконується процедура ультразвукового чищення?

УЗД-чистка (пілінг) починається з щадного видалення з шкіри забруднень і жиру. Косметолог, уникаючи травматичної дії, готує шкіру до процедури ультразвукової чистки, м'яко видаляючи відлущити епітелій, шкірне сало, частинки пилу. Вапоризацію шкіри фахівець проводить посредствам пара і масок. Мета першого етапу очищення - максимально розширити пори, вивідні протоки сальних залоз і запалені гирла волосяних фолікулів, не розтягуючи тканини обличчя і не травмуючи шкіру.

Підготував шкіру належним чином, косметолог приступає до безпосередньої чищенні спеціальною насадкою УЗД-апарату, яка передає увлаженной шкірних покривів ультразвукові хвилі. Молекули води розщеплюються, формуючи мікроскопічні струменя, які глибоко проникають в протоки залоз зовнішньої секреції, видаляють відмерлі клітини, вимивають комедони і позбавляють закупорені пори від бактерій. Процеси кровообігу посилюються, поліпшується лімфодренаж.

На завершальному етапі майстер салону проводить ряд заходів, спрямованих на заспокоєння шкіри.

Чому ультразвукову чистку воліють робити в нашому косметичному салоні?

Високоефективну косметологічну процедуру УЗД-чистки в нашому салоні проводить кваліфікований косметолог на апаратах, вироблених провідними європейськими фірмами по запатентованим технологіям з використанням елітних косметологічних засобів.

Ми піклуємося не тільки про красу вашого обличчя і тіла, а й про ваше здоров'я.