Косметологічна студія Angel - Кріотерапія

Кріотерапія

Це не найновіший спосіб, але давно перевірений фахівцями багатьох країн. Іншими словами криотерапию називають «лікування холодом». Ця процедура насичує шкіру киснем, активізує обмінні процеси її, виводить токсини і покращує загальний стан. За останні роки кріоліфтинг помітно модифікувався, тепер замість традиційного впливу на шкіру холодом, процес доповнюється комплексами вітамінів, мінералів, амінокислот.

Як проходить кріотерапія?

За допомогою спеціального обладнання шкіру охолоджують. Температури знижується до -20 за Цельсієм. При цьому відбувається звуження кровоносних судин, розширення капілярів, далі прилив крові і як внаслідок, прискорення обмінних процесів в шкірі, насичення клітин киснем. Результат не змусить вас чекати, так як кріотерапія відноситься до експрес-методиками по догляду за шкірою.

5 «За» для проходження Кріоліфтінг

У цієї процедури безумовно, маса переваг, адже вона користується попитом не тільки в косметології, а й в медицині. Вона зміцнює імунітет, омолоджує, бореться з шкірними дефектами і захворюваннями. Але є 5 причин, які дійсно сприяють її проходженню:

 1. Миттєвий результат - якщо ви не з тих, хто може терпляче чекати і вам необхідно бачити відразу ефект, кріоліфтинг стовідсотково для вас.
 2. Абсолютна безпека - хоча шкіра піддається низьких температур, що може насторожити спочатку, насправді небезпеки немає і навіть найменших ризиків. Процедура випробувана тисячами жінок за останній десяток років.
 3. Ні краплі болю - кріотерапія не приносить болю і неприємних відчуттів і проводиться без знеболювання.
 4. Гарна совмещаемость - цю процедуру можна робити перед іншими омолоджують методами.
 5. Нешкідливість - кріоліфтинг можна проходити навіть при виношуванні дитини.

Кому потрібна процедура?

В косметології кріотерапію застосовують для лікування целюліту, стимуляції функцій сальних желе, зниженому тонусі шкіри, видалення доброякісних новоутворень, щоб звузити пори і позбутися від зморшок.

Протипоказання до Кріоліфтінг

Дану косметологічну процедуру не рекомендується при наявності таких захворювань: онкологія, цукровий діабет, запальні процеси з підвищеною температурою, епілепсія, атеросклероз, гнійничкові висипання, гайморит, алергічна реакція на холод.

Ефект від кріотерапії

По закінченню процедури ви відчуєте приємні відчуття. Зовні особа в той же момент перетвориться в здорове підтягнуте і свіже. Ефект від процедури:

 • Розгладження зморшок;
 • Зволоження і живлення шкіри;
 • Зміцнення капілярів;
 • Лікування темних коло під очима;
 • Усунення набряків;
 • Зменшення вираженості пігментних плям;
 • Підвищення тонусу і еластичності шкірного покриву.

З чим можна поєднувати процедуру?

Кріотерапію можна поєднувати з механічною і комбінованою чищенням особи, плазмоліфтінг, фотоомолоджуванням, біоревіталізація.

Для кращого ефекту рекомендую проходити курс кріотерапії, вартість якої я підбираю індивідуально в залежності від типу шкіри, конкретної проблеми і підібраних вітамінізованих складів.