Косметологічна студія Angel - Пілінг

Пілінг

До косметолога нашого салону звертаються жінки різного віку. Найчастіше наших клієнток турбують дефекти і недосконалості шкіри, сухість і поганий колір обличчя. Пілінг - один з найдієвіших методів боротьби з акне, в'ялістю шкіри, пігментації, дрібними зморшками, шрамами та рубцями різного походження. Основа його дії - активізація процесів регенерації, по закінченню яких шкіра обличчя оновлюється і візуально омолоджується.

Хімічний пілінг особи

Вирішувати широкий спектр естетичних завдань за рахунок відлущування верхніх шарів епідермісу, пілінг дозволяє як молодим, так і віковими пацієнтам. Процедура пробуджує здатність шкіри до регенерації. Після пілінгу шкіра оновлюється, вирівнюється, стає еластичною і пружною. Пілінг однаково ефективний для будь-якого типу шкіри - різниця буде лише в підборі і концентрації лікарем використовуваних кислот.

Показання до пілінгу в косметологічному салоні:

  • поліпшення кольору шкіри і підвищення її тонусу;
  • вирівнювання шкірного рельєфу і ліквідація неглибоких зморшок;
  • лікування пігментації, рубчиків постакне і вугрової хвороби;
  • зменшення глибоких зморшок і профілактика старіння.

Коли потрібно робити пілінг?

Груба, тьмяна і нерівна шкіра дуже старить, поглиблює мімічні зморшки і сприяє появі глибоких. На щастя, досить подбати про своєму «втомленому» особі, і воно знову стане молодим, ніжним і доглянутим.

Пілінг - один з найефективніших косметичних засобів. Він може бути поверхневим, серединним і глибоким. Як правило, утворює на поверхні шкіри шелушащиеся скоринки, які повністю сходять протягом 1-3 днів. На контрольоване пошкодження, яке змушує працювати приховані механізми організму, шкіра обличчя відповідає посиленим відновленням - на очах стає молодою і сяючою. Тривалість процедури залежить від стану шкірного покриву і площі оброблюваної зони.

Поверхневу чистку особи (абсолютно безболісний пілінг, який виконується посредствам професійних гоммажей, скрабів, алмазної стружки) найчастіше косметологи рекомендують робити дівчатам з молодою шкірою. Глибокий і серединний пілінг, який дозволяє досягти більш виражених і тривалих результатів з урахуванням вікових змін - для зрілої.

Вирішальне значення для успішного результату процедури має вибір салону, виду пілінгу і правильно прописаний лікарем-косметологом постпілінговий догляд.

Пілінг в Запоріжжі воліють робити у нас, тому що косметолог нашого салону:

  • використовує новітні косметичні препарати в грамотному поєднанні з першокласним обладнанням;
  • гарантує своїм клієнтам абсолютний комфорт і безпеку в усіх процедурах, включаючи хімічний пілінг;
  • надає пацієнтам тільки об'єктивну інформацію;
  • націлений не так на маскування, а на глибоке вирішення певних проблем;
  • недорого усуває складні естетичні проблеми без операційного втручання.

Ефективні і щадні пілінги (в тому числі і ультразвукові), які практично не мають протипоказань, в нашому салоні ми проводимо цілий рік до досягнення максимального естетичного ефекту.

Які косметологічні процедури можна поєднувати з пілінгом?

Посилити ефект від пілінгу, можна скомбінувавши його з ін'єкціями гіалуронової кислоти, мезотерапией, ботоксом (Диспорт), масажем або біоревіталізація. Доступні ціни в нашому салоні дозволяють пацієнтам поєднувати пілінг з іншими популярними методиками, не боячись великих фінансових втрат.