Косметологічна студія Angel - ПРОЦЕДУРИ

Биоревитализация

Біоревіталізація

Процедура біоревіталізації - це комплексна програма омолодження обличчя, спрямована на підвищення еластичності, глибокого зволоження, поліпшення тонусу шкіри і розгладження зморшок. Біоревіталізація має на увазі використання ін'єкцій чистої гіалуронової кислоти (hyaluronic acid) нетваринного походження. Дуже висока концентрація речовини обумовлює потужний зволожуючий ефект, який настає поступово, але дає тривалий результат.
від: 2800
Диспорт і Ботокс

Диспорт і Ботокс

Не всі готові відверто говорити про свою зовнішність, і про те, що вони щорічно роблять уколи ботокса (диспорта). Завжди простіше натякнути, що виглядати доглянуто і постійно перебувати в прекрасній формі їм допомагає здоровий спосіб життя і хороші гени. Можливо ми і видамо чийсь маленький секрет, але після 30 років на жіночих обличчях неминуче з'являються спочатку динамічні, а потім і статичні зморшки. Ін'єкції ботулотоксину запобігають їх появу, роблячи поверхню шкіри рівною, без поздовжніх борозенок на лобі, глибоких складок на переніссі, і «гусячих лапок» навколо очей.
від: 1800
Контурна пластика

Контурна пластика

Процедура дає яскравий омолоджуючий ефект, значно зменшує ознаки гравітаційного старіння, перешкоджає провисання овалу обличчя. Контурна пластика робить лінії особи більш чіткими, розгладжує мімічні складки і зморшки, покращує якість шкіри. Контурна пластика - найбільш затребувана сьогодні методика косметології.
від: 5000
Масаж обличчя

Масаж обличчя

Після процедури багато пацієнтів відзначають помітне поліпшення якості шкіри, овал обличчя стає більш підтягнутим, відновлюється пружність. Під дією масажу активізуються біологічні стимулятори: вітаміни, ферменти і гормони. Стабілізується і психоемоційний стан людини, підвищується працездатність організму.
Збільшення губ

Збільшення губ

У краси багато тонких нюансів і параметрів. Один з них - чуттєві губи. Контурна пластика дозволяє отримати природний красивий ефект «зацілованих», з глянцевим сяйвом губ, без експериментів над здоров'ям.
від: 5200
Пілінг

Пілінг

Пілінг - один з найефективніших косметичних засобів. Він може бути поверхневим, серединним і глибоким. Як правило, утворює на поверхні шкіри шелушащиеся скоринки, які повністю сходять протягом 1-3 днів. На контрольоване пошкодження, яке змушує працювати приховані механізми організму, шкіра обличчя відповідає посиленим відновленням - на очах стає молодою і сяючою.
Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка

Пілінг УЗД-чищенням - м'який і безпечний сучасний метод, який делікатно і глибоко очищає поверхневий шар шкіри (фолікули, пори) від ороговілих клітин, забруднень, шкірного сала. Високочастотні ультразвукові хвилі стимулює кровообіг і глибоко зволожують, завдяки чому шкіра очищається, її рельєф вирівнюється. Вона стає гладкою, зникає жирний блиск і особа набуває природний сяючий, здоровий відтінок.
RF-ліфтинг

RF-ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг за останні 10 років став невід'ємною частиною антивікової терапії. Його принцип полягає в глибокому прогріванні шкіри високочастотними струмами. Новітня методика для омолодження, RF-ліфтинг, розроблена з такою метою - підтяжка шкіри в одне миті. Зона впливу - особа, шия і зона декольте
Мезотерапія

Мезотерапія

Серед альтернативних нехірургіческіх способів омолодження і повернення шкірі краси, мезотерапія і мезоліфтінг - одні з найбільш дієвих. При внутрішньошкірне введення корисних препаратів, під шкірою створюється резерв певної речовини, що забезпечує тривале і ефективне збереження результатів процедури.
від: 1500
Гідродермабразія - вакуумний гідропілінг

Гідродермабразія - вакуумний гідропілінг

Новітня технологія в сучасній косметології вже зарекомендувала себе з позитивного боку у тисяч жінок різного віку. Вона виконує три послуги в одній, а саме чистку особи, гидрацию і пілінг.
Водневий пілінг H202

Водневий пілінг (гідропілінг) H202

Це чистка і насичення її вологою за допомогою спеціального апарату і насадок. При цьому поживні речовини подаються дуже швидко. Основна мета гідропілінг - очищення шкіри від токсинів, насичення вологою і корисними мікроелементами.
Киснева мезотерапія

Киснева мезотерапія

У даній косметологічної процедури багато переваг, ключовими з яких є широкий спектр дії, безболісність, відсутність побічних ефектів. Спеціальний апарат подає під тиском на шкіру обличчя потік найчистішого кисню з іншими мікроелементами. Завдяки тиску молекули кисню проникають всередину шкіри і дерми і поставляють туди вітаміни і мінерали.
Ультразвукова терапія обличчя

Ультразвукова терапія обличчя

Даний метод терапії грунтується на впливі на шкіру високочастотних звукових коливань. Частота їх набагато вище, ніж може чути людина. У цій терапії застосовується звук з частотами від 800-3000 кГц. За рахунок чого активізується клітинний обмін і лімфатичного дренажу. При цьому процедура вважається однією з найбільш делікатних і мінімально травматичною, ніж більшість в косметології.
Кріотерапія

Кріотерапія

За допомогою спеціального обладнання шкіру охолоджують. Температури знижується до -20 за Цельсієм. При цьому відбувається звуження кровоносних судин, розширення капілярів, далі прилив крові і як внаслідок, прискорення обмінних процесів в шкірі, насичення клітин киснем. Результат не змусить вас чекати, так як кріотерапія відноситься до експрес-методиками по догляду за шкірою.