Косметологічна студія Angel - Ультразвукова терапія обличчя

Ультразвукова терапія обличчя

Ультразвукова терапія користується величезною популярністю, так як вона безпечна, безболісна і лікувальна. За допомогою ультразвуку і спеціального гелю, проводиться мікромасаж тканин і навіть клітин шкіри в зоні особи і декольте. Його достоїнства незаперечні: підвищення швидкості біохімічних реакцій, проти набрякла дії, безболісність, глибина проникнення корисних складів в дерму.

Трохи про технології

Даний метод терапії грунтується на впливі на шкіру високочастотних звукових коливань. Частота їх набагато вище, ніж може чути людина. У цій терапії застосовується звук з частотами від 800-3000 кГц. За рахунок чого активізується клітинний обмін і лімфатичного дренажу. При цьому процедура вважається однією з найбільш делікатних і мінімально травматичною, ніж більшість в косметології. За відчуттями ультразвукова терапія нагадує легкий і приємний масаж.

Її максимальна ефективність виявлена ​​на початкових стадіях недоліків шкіри. Ультразвукова хвиля може проникати в тканини на глибину до п'яти сантиметрів. Після першої ж процедури ви побачите візуальний ефект. Процедуру можна поєднувати з озонотерапією, вакуумним масажем і іншими. Залежно від конкретної проблеми я запропоную вам найефективніший список процедур для досягнення результату в короткі терміни.

Показання до застосування ультразвукової терапії

Ультразвукова терапія дійсно допомагає при таких шкірних недоліки:
 • Сірий тьмяний колір обличчя;
 • Набряклість і тіні під очима;
 • Прищі і пігментація на обличчі;
 • Неглибокі зморшки;
 • Целюліт;
 • Порушення харчування і регенераційних процесів шкіри.

Протипоказання

Список протипоказань до ультразвукової терапії невеликою. Не рекомендується проходити процедуру в період вагітності, при наявності серцевої недостатності, остеопорозу, лихоманки, після хірургічного втручання.

10 головних переваг ультразвукової терапії

 1. Безпека процедури. Одна з найбільш сприятливих і делікатних технік в косметології.
 2. Безболісність. Під час терапії ви не відчуйте ніяких больових відчуттів і дискомфорту.
 3. Процес ультразвукового впливу не травмує і не розтягує шкірний покрив.
 4. Не треба в спеціальній підготовці перед процедурою.
 5. Після процедури не буде періоду відновлення.
 6. Швидкий ефект після проходження перших процедур
 7. Збереження чутливості тканин.
 8. Неінвазивність.
 9. Не треба в знеболюванні.
 10. Зміцнення імунної системи і позитивний вплив на судини.

Курс ультразвукової терапії підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри і конкретного запиту, від 2 до 10 разів.