Косметологічна студія Angel - Киснева мезотерапія

Киснева мезотерапія

В останні роки проблема здорового зовнішнього вигляду торкнулася багатьох. Втома, вікові зміни, екологія, відсутність повноцінного відпочинку і харчування - позначаються на нашому обличчі не кращим способом. Благо, зараз є безліч косметологічних технологій, за допомогою яких можна повернути свіжість, підтягнутість, здоровий і доглянутий вигляд особі. Саме така дія надає киснева мезотерапія, при цьому абсолютно без ін'єкцій. Основний принцип її - насичення шкіри киснем, всіма корисними мікроелементами за допомогою нового обладнання. За допомогою неї можна ввести вітамінізовані препарати на 2 мм углиб шкіри.

Що таке киснева мезотерапія?

У даній косметологічної процедури багато переваг, ключовими з яких є широкий спектр дії, безболісність, відсутність побічних ефектів. Спеціальний апарат подає під тиском на шкіру обличчя потік найчистішого кисню з іншими мікроелементами. Завдяки тиску молекули кисню проникають всередину шкіри і дерми і поставляють туди вітаміни і мінерали.

Відомо, що кисень є найважливішим елементом, який регенерує клітини шкіри, забезпечує дихання тканин, кровообіг і має протизапальну дію. Саме тому киснева мезотерапія стала такою популярною в косметології. Дія найчистішого кисню в поєднанні з низькомолекулярними сироватками надає величезні можливості в сфері косметології. Перед початком процедури враховується тип шкіри, проблемні зони, на підставі чого вибирається список мінералів і вітамінів.

6 безумовних переваг кисневої мезотерапії

Мультифункціональна процедура має ряд незаперечних переваг, які переконують тисячі жінок пройти її і освіжити, омолодити, поліпшити свій зовнішній вигляд.

  1. Миттєвий ефект. Після першої процедури ваше обличчя помітно змінюється. Тому киснева мезотерапія входить в список експрес-технік.
  2. Безболісність. Лише поодинокі косметологічні процедури проходять безболісно. Киснева мезотерапія не приносить ні краплі болю і дискомфорту, через що відмінно підходить навіть для чутливої ​​шкіри. По закінченню процедури ви не побачите на своєму обличчі ні почервоніння, ні тим більше набряків.
  3. Безпека процедури. Киснева мезотерапія настільки безпечна, що рекомендується навіть в період вагітності і лактації. Можете не турбується навіть, процедура не принесе ніякої шкоди для здоров'я.
  4. Стійкий і виражений ефект. Завдяки насиченню шкіри чистим киснем і іншими активними речовинами, які я підбираю з урахуванням особливостей вашої шкіри, результат після мезотерапії стійкий і виражений.
  5. Не треба в реабілітації. Після мезотерапії не потрібно відновлюватися. Якщо у вас щільний графік або активний спосіб життя, то процедура вам тим більше підійде.

Показання для кисневої мезотерапії

В залежності від віку кисневе насичення може давати різний ефект. Для вікової категорії до 30 років мезотерапія здійснює якісну чистку особи, насичення її вітамінами і киснем, запобігає зморшки і передчасне старіння шкіри, видаляє перші зморшки в області очей, губ, лоба, призводить м'яз особи в тонус.

Якщо вам в межах 30-35 років, то за допомогою кисневої мезотерапії, ви можете також очистити шкіру, зменшити глибину зморшок, активізувати вироблення таких необхідних речовин в організмі, як гіалуронова кислота, колаген та еластин. Крім того, можна здійснити миорелаксацию, поліпшити пружність шкіри, наситити вологою, корисними мікроелементами, вирівняти колір шкіри.

Для вікової категорії 40-60 років, також проводиться якісна чистка шкіри, зменшення глибини зморшок, розслаблення м'язів, посилення вироблення регенераційних речовин, видалення гіперпігментації, куперозу, насичення вологою, киснем, вітамінами, зміцнення контуру обличчя.

Протипоказання і побічні ефекти

Киснева мезотерапія не має ніяких протипоказань, обмежень і побічних ефектів. Весь процес процедури приємний і комфортний.

Скільки триватиме курс мезотерапії?

Інтенсивний курс кисневої терапії проводиться від 3 до 10 разів, все залежить від індивідуальних особливостей вашої шкіри. Одна процедура здійснюється раз в десять днів.