Косметологічна студія Angel - Масаж обличчя

Масаж обличчя

Вся сила масажу - в професійній техніці його виконання: плавних глибинних погладжування, розминка і вібраціях. Після процедури багато пацієнтів відзначають помітне поліпшення якості шкіри, овал обличчя стає більш підтягнутим, відновлюється пружність. Під дією масажу активізуються біологічні стимулятори: вітаміни, ферменти і гормони. Стабілізується і психоемоційний стан людини, підвищується працездатність організму. Часом досить декількох процедур класичного або іспанського масажу обличчя, щоб змінити в кращу сторону свій зовнішній вигляд, зняти напругу і нормалізувати обмінні процеси.

Коли потрібен масаж?

В пошуках вічної молодості і краси багато жінок готові на все: купують дорогі косметичні засоби, але швидко розчаровуються, в відчай мріють про пластичну операцію, але не наважуються на неї, тому що просто бояться. Справжньою знахідкою в такому випадку стає масаж обличчя. Він входить до переліку засобів для боротьби з віковими змінами, значно покращує дренаж лімфатичної системи, дренажний відтік, кровообіг в структурах гіподерми і дерми і т.д.

Методик масажу обличчя багато, але як вибрати той, який потрібен саме вам?

Наш салон пропонує послуги:

Французький масаж обличчя Ella Bache «Сігнатюр»

Унікальний масаж, після якого шкіра свежеет, світлішає і починає сяяти, продуманий до дрібниць. Ця техніка створена надзвичайно талановиту жінкою світу Еллою Боше і користується популярністю в багатьох країнах. Процес починається з розслабляючого масажу, а закінчується енергійним і бадьорить. Шкіру очищають, розкривають пори, зволожують, тонізують і омолоджують. Все, це звичайно, ж не без допомоги косметики Елли Боше. Основні етапи масажу обличчя: розслаблення обличчя і шиї, очищення та розкриття пір, пілінг, маска, тонізування та знову масаж.

Класичний масаж

Ця техніка здатна впливати на кожну клітинку особи, надаючи неоціненну допомогу у вирішенні багатьох проблем. Класичний масаж - найсильніший антидепресант. Він допомагає в лікуванні головного болю, знімає статичну електрику м'язів, усунуть набряки, стимулює вироблення колагену і покращує кровообіг. Лікар-косметолог нашого салону ефективно опрацьовує шкіру, м'язи обличчя, підшкірну клітковину і одночасно дарує незабутні хвилини релаксації. Після курсу масажу шкірі обличчя повертається бархатистість і здоровий вигляд. Пацієнт забуває про синці і мішках під очима, у нього згладжуються носогубні складки, піднімаються опущені куточки, шия стає еластичною і пружною.

Показання до проведення класичного масажу:

  • профілактика старіння особи;
  • повернення шкірі природного сяйва, пружності і кольору;
  • коригування мімічних зморшок;
  • травми, захворювання трійчастого і лицьового нерва;
  • ушкодження шкіри, м'яких тканин і кісток черепа.

Класичний масаж сприяє виведенню токсичних відходів обміну і глибокому очищенню шкіри від ороговілих структур епідермального шару.

Іспанська масаж

Практично кожній жінці знайома ситуація, коли в терміновому порядку потрібно привести в порядок обличчя перед будь-яким важливим заходом. Іспанська масаж, під час якого косметолог використовує понад сто різних прийомів, дарує почуття захоплення і задоволення, одночасно з цим:

зміцнює еластичність шкіри і м'язів;

  • позбавляє від надмірної тканинної рідини, продуктів розпаду, шлаків і токсинів;
  • покращує і зміцнює роботу кровообігу;
  • ефективно, але дуже м'яко знімає апатію, стрес, дратівливість;
  • стабілізує сон.

Дана техніка націлена на максимальне відновлення тонусу і пружності всіх тканин обличчя: ліквідації «другого підборіддя», ліфтингу всій області очей, корекції форми губ. Іспанська масаж здатний омолодити як лицьову область, так і зону декольте, шиї.

Масаж «Тоффа»

Голландська техніка унікального омолоджує масажу ефективно справляється з проблемою «другого» підборіддя, «кісетнимі» зморшками, опусканням куточків рота і т.д. Під час сеансу масажу фахівець ретельно опрацьовує шийний, грудний відділ, довго працює з головою і особою.

Практика перерахованих вище технік масажів вимагає найвищого рівня підготовки. Лікар-косметолог Анжеліка Матієнко кожного клієнта розробляє індивідуальну програму, щоб за кілька сеансів грамотно вирішити всі хвилюючі проблеми зовнішності і недоліки шкіри.