Косметологічна студія Angel - Збільшення губ контурна пластика

Збільшення губ

У краси багато тонких нюансів і параметрів. Один з них - чуттєві губи. Контурна пластика дозволяє отримати природний красивий ефект «зацілованих», з глянцевим сяйвом губ, без експериментів над здоров'ям.

Губи, як генетичний сигнал привабливості

За допомогою ін'єкцій лікарі навчилися виконувати будь-які бажання: розгладжувати глибокі і мімічні зморшки, заповнювати запалість під очима, коригувати овал обличчя. Але найпопулярнішою процедурою в косметологічному кабінеті була і залишається - процедура збільшення обсягу губ. Контурна пластика гіалуроновою кислотою здійснила справжню революцію в «ліплення» особи. В першу чергу для жінок, у яких губи ніколи не виділялися своєю повнотою.

Для губ тільки найкраще

Єдиний сертифікований філер для губ, який практично не має протипоказань, відторгається і не викликає процесів запалення - гіалоурановая кислота (ГК). Препарат не потрапляє в кров і не порушує роботу підшлункової залози і печінки. Єдиний побічний ефект, який може виникнути після збільшення губ - свербіж і почервоніння в місцях проколу. Цілком природні для організму реакції, які зникають через кілька днів.

При всіх своїх позитивних властивостях і перевагах, ін'єкції гіалуронової кислотою по-справжньому є «уколами краси» тільки в руках досвідчених косметологів. Неправильний вибір лікаря, зайве введення препарату і природні обриси губ зникнуть - на обличчі з'являться два пухких оладки (які викличуть захоплення хіба що у голодних) або качиний дзьоб.

Увага!

  • Щоб не стати жертвою лікарської помилки, уникайте операцій по купонах, сумнівним знижкам та іншим маркетинговим прийомам! Якщо вам пропонують дешево зробити контурну пластику губ, задумайтеся, а якої якості препарат вам введуть?
  • Звертайтеся тільки до тих косметологів, які мають постійне місце для практики, у яких є офіційні документи і сертифікати на роботу.
  • Не піддавайтеся на вмовляння маловідомого фахівця ввести в губи не розсмоктуються філери - препарати, які містять поліакриламід, силікон. На відміну від ГК, вони з організму виводяться і можуть почати переміщатися всередині особи як заманеться.
  • Знайдіть час, щоб поспілкуватися з постійними клієнтами косметологічної студії і переконатися, що лікар професіонал у сфері естетичної медицини і несе відповідальність за кожного зі своїх пацієнтів!

Практикуючий лікар-косметолог Анжеліка Матієнко володіє останніми методиками гармонізують і омолоджуючих процедур на обличчі. Її головне кредо - максимально естетичний результат, конфіденційність і безпеку. Перед процедурою фахівець з контурній пластиці в деталях вивчає будова обличчя, його пропорції, симетрію. Знання деталей і професійний підхід - гарантія, що «нові губи» будуть виглядати гармонійно, молодо і природно.

Чого не можна робити після контурної пластики губ ГК?

Після збільшення на тиждень необхідно відмовитися від відвідування лазні, сауни, солярію. Виключити активну міміку, не м'яти губи, не чіпати, чи не розминати. Перша доба небажано вживати гарячі напої та алкоголь.

Ефект від процедури протримається близько року. Тому, місяців через сім-вісім, рекомендована повторна консультація косметолога.