Косметологічна студія Angel - Гідродермабразія - вакуумний гідропілінг

Гідродермабразія - вакуумний гідропілінг

Красива і доглянута шкіра - невід'ємна база жіночої краси. Для того щоб максимально зберегти свіжий і підтягнутий зовнішній вигляд, ще з молодості потрібно доглядати за нею, живити і очищати. Бажано регулярно відвідувати косметолога, який буде стежити за стан вашої шкіри і пропонувати відповідні технології вам для омолодження, підтягування шкіри та інших послуг. Однією з таких є гідродермабразії або по-іншому вакуумний гідропілінг. Далі розповімо детальніше про нього, що це таке і «з чим його їдять».

Якщо коротко про процедуру

Новітня технологія в сучасній косметології вже зарекомендувала себе з позитивного боку у тисяч жінок різного віку. Вона виконує три послуги в одній, а саме чистку особи, гидрацию і пілінг. Гідодермабразія створена американськими дослідниками і випробувана в США десятками тисяч жінок. Принцип технології полягає в глибокого чищення шкіри за допомогою вакууму і в насиченні її спеціальною сироваткою. Склад може бути різним, залежно від цільового призначення.

Принцип технології

Базовий принцип гідропілінг - розм'якшення ороговілого шару шкіри за допомогою розчину і вакууму. Після чого косметолог проводить апаратом вакуумний масаж, очищає шкіру від забруднень і вводять спеціальні вітамінізовані склади. На виході виходить поліпшення кровообігу, харчування та відновлення клітин шкіри. Завдяки сироватка в дерму надходять вітаміни і мінерали, які покращують стан зовнішнього вигляду на тривалий термін.

В яких випадках показана гідродермабразії:
 • При наявності вугрового висипу, акне і постакне;
 • Пігментних плям;
 • нерівності тоні особи;
 • в'ялість і сухість шкіри;
 • Розширених пір;
 • забруднених і тьмяного кольору.

Протипоказання до гідродермабразії

гідропілінг не рекомендується проходити, якщо у вас є в області особи невуси, папіломи або бородавки. При наявності цукрового діабету першого типу. Протипоказана процедура при важкому лікуванні акне, герпесі на стадії загострення, сонячних опіках, а також екземі і псоріазі на обличчі. Період вагітності і грудного вигодовування також не підходить для проведення гідродермабразії. На цьому все протипоказання закінчуються.

5 головних причин, чому вам необхідний вакуумний гідропілінг

Ефективність косметологічної процедури доведена в таких випадках:
 • Корекція вікових змін;
 • Усунення пігментації;
 • зневоднення шкіри;
 • Забрудненість і тьмяний колір;
 • Акне, постакне і гіперкератоз;
 • Видалення розширених пор.

Які функції виконує гідродермабразії?

Косметологічна процедура відрізняється мультифункціональний і різноманітністю дій. З огляду на ще сироватки з різним вітамінізованим складом, апарат здійснює пілінг, глибоке зволоження, прибирає невеликі косметичні дефекти, омолоджує шкіру, вакуумно масажує.

Концепція 3 в 1: ексфоліація, розчини і вакуумний масаж

Ця формула, що складається з трьох функцій, усуває пігментацію, чистити глибоко, зволожує і живить вітамінізованими розчинами. В результаті ви отримуєте: чисту, підтягнуту, свіжу й гарну шкіру обличчя. З плюсів апаратного впливу, хочеться ще додати повну безпеку для здоров'я, безболісність і мінімальний список протипоказань.

Я пропоную процедуру гідродермабразії своїм клієнткам часто, так як це одна з найефективніших технік чистки, харчування і омолодження шкіри. До кожного клієнта застосовую індивідуальний підхід, враховую саме ваш тип шкіри, її стан, вікові моменти і інше.