Французький масаж обличчя сігнатюр від Ella Bache

Французький масаж обличчя сігнатюр від Ella Bache

Т акой культовий бренд, відомий на весь світ, як Ella Bachе зараз на вустах у кожного більш-менш досвідченого косметолога і масажиста. І на те є серйозна підстава. Історія створення бренду веде нас в далекий 1936 рік. Творець його за освітою фармацевт, що в ті часи було великою рідкістю. В основному таку спеціальність отримували чоловіки. Вона відкрила не тільки свою лабораторію в Парижі, але унікальний по методикам салон краси, в якому враховувалися індивідуальні особливості кожного клієнта і навіть харчування.

Пізніше вона створила унікальні формули і косметику для догляду за шкірою, які користуються популярністю до цих пір. Її базовий масаж для обличчя сігнатюр французький рекомендований практично кожному жителю мегаполісу. Недосипання, неправильне харчування, відсутність турботи про організм найчастіше призводить до того, що шкіра стає сірою, в'ялою і несвіжої. Все менше надходить до неї кисень, тому масаж сігнатюр так необхідний. Він відрізняється в першу чергу універсальністю, оскільки підходить для будь-якого типу шкіри. Реальний ефект вже помітний після першої процедури. Після місячного курсу процедур шкіра приходить в тонус, очищається, насичується киснем і набуває свіжий привабливий вигляд.

Що таке масаж обличчя сігнатюр?

Це профілактичний і лікувальний засіб впливу на дерму і м'язові волокна в області обличчя, шиї і декольте. Під час процедури знімається набряк, покращується колір обличчя, запобігають появі зморшок, підвищується циркуляція крові, м'язи наводяться в тонус і регенерації. У процесі його застосовуються такі дії, як розтирання, погладжування і розминання. При цьому використовується фірмове масло Елли Баше. Настає стан релаксу і спокою.

Переваги французького масажу:

  • Запобігання зморшок - кожна представниця прекрасної статі бажає максимально відтягнути момент їх виникнення, тому масаж обличчя сігнатюр так актуальне в будь-якому віці;
  • Приведення в тонус м'язів осіб, завдяки чому підтягується особа;
  • Освіження і омолодження - зовнішній вигляд перетворюється, з'являється природний рум'янець;
  • Насичення киснем шкіри і поліпшене харчування її.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.