Масаж Тоффа

Масаж Тоффа

Главная вектор розвитку прийомів і технік проведення масажу відображає бажання більшості жінок - вони хочуть отримати довгостроковий і природний результат омолодження, без болю і синців. Масаж особи Тоффа дозволяє без радикальних втручань досягти очікуваних результатів: змінити структуру шкіри, перемістити в первісний стан провисшие шкірні тканини. Все залежить від поставленої мети і завдання пацієнтки, яка хоче омолодитися, але при цьому залишити свою зовнішність незмінною.

Вигідна альтернатива скальпелю і ін'єкціям - масаж Тоффа

Про масаж обличчя так багато написано, що це тільки заважає розібратися в тому, що ж насправді він із себе представляє. Спробуємо відповісти на найважливіші питання:

 • Що таке масаж Тоффа?
 • Як методика впливає на м'язовий тонус в області обличчя, шиї та зони декольте?
 • Жінкам якого віку показана процедура?
 • Як швидко можна отримати видимий результат?
 • Скільки сеансів пройти, щоб пролонгувати ефект від масажу?
 • Чи правда, що Тоффа вирішує проблему подвійного підборіддя, зморшок навколо очей і області очей, «піднімає» куточки рота і розгладжує «кісетние» зморшки навколо рота?

Сенс масажу Тоффа в загальних рисах зводиться до того, що фахівець, діючи одночасно в чотирьох напрямках (васкулярном, міоструктурний, нейроседативний і краніальному), запускає природні процеси регенерації клітин шкіри. Прискорюються процеси синтезу гіалуронової кислоти, колагену і еластину, стимулюються обмінні процеси. Уже під час першого сеансу посилюється кровообіг, нормалізується насичення киснем дерми, підвищується еластичність шкіри. Після проходження повного курсу стає помітно, що шкіра свіжа, молода і помітно підтягнута. Дрібні зморшки зникають, «брилі» і носогубні складки стають менш вираженими, овал обличчя - чітким.

Тоффа - безопераційне омолодження без скальпеля. Як інструмент - тільки пальці досвідченого масажиста. Залежно від вираженості вікових проявів, типу шкіри та інших косметичних проблем, масаж може зачіпати не тільки обличчя, шию і декольте, але комірцеву зону, плечі.

Жінкам після 30-40 років, які шукають альтернативу інвазивним операціями, масаж Тоффа забезпечує порівнянний ефект без побічних реакцій.

Масаж, як заміна пластиці!

Щоб повернути назад такий складний процес як старіння, необхідно тверезо усвідомлювати, що єдиного універсального рішення немає. Але масаж Тоффа став справжнім проривом в даній області! Уже після п'яти процедур більшість пацієнток відзначають, що не тільки стали виглядати молодше, але і відчувати себе набагато краще. Отримавши розкішний, довгий масаж, з використанням більше 80 видів технік, жінка позбавляється від стресу і напруги, її переповнює почуття благополуччя. Після сеансу лікарі не радять планувати активну діяльність і бігти прямо «зі столу» на роботу. Рекомендують полежати кілька хвилин і насолодитися ефектом.

Чи потрібен Вам масаж Тоффа?

 • Так, ця унікальна методика збільшує «тканинне дихання» шкіри в 5 разів. В результаті досягається ефект, званий в народі «лакової шкіри», коли її поверхня, пружна і рівна, немов світиться зсередини.
 • Так, Тоффа на клітинному рівні бореться з порушеннями обміну речовини, які викликаються скупченням токсинів в проміжних тканинах. Цей вид масажу неймовірно результативний і після повного курсу дає виражений ліфтинговий ефект.
 • Так, тому що техніка Тоффа - це глибока і ретельне опрацювання на м'язовому рівні. Такий масаж - своєрідне тренування м'язових шарів, після якої йде набряклість і підтягується овал обличчя. При цьому всі прийоми Тоффа дуже ніжні, делікатні, що не травмують шкіру.

Головна перевага методики Тоффа - висока результативність і видимий ефект вже з перших сеансів.

Додати коментар

Комментарий

 • Не дозволено жодних HTML теґів.
 • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
 • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.