Осіння шпаргалка краси

Осіння шпаргалка краси

Л ето - як любов. Падаємо в нього з головою, не думаючи про наслідки. Кого хвилює, що довгоочікуване сонце - а кому пощастило з відпусткою, ще й море - залишає нам «на пам'ять» вигорілі волосся, пересушену шкіру і веснянки скрізь, куди не глянь.

Але не час сумувати! Час зайнятися своєю красою, тому що осінь - саме той період, коли можна робити процедури, що не терплять ультрафіолетового випромінювання.

1. Пілінг

Хочете ніжну, м'яку, світлу шкіру, без веснянок і пігментних плям, без придбаних влітку зморшок? Різні види пілінгу до ваших послуг, а глибину необхідного впливу визначить лікар-косметолог. Сенс цієї процедури - зняти кілька шарів відмерлих клітин, буквально стираючи недосконалості, стимулювати синтез колагену і утворення нових клітин. Якщо ми й не станемо молодше, то новіше точно.

2. Відбілювання

Досягається як за допомогою пілінгу, так і за допомогою відбілюючих масок. У домашніх умовах можна застосовувати маски з білої глини, койевой, гліколевої, фруктовими кислотами.

3. Лазерна та фотоепіляція

Щоб ефекту вистачило мінімум на рік, потрібно пройти курс процедур з інтервалом 4-6 тижнів. Почнемо восени - закінчимо якраз до перших весняних променів.

4. Фотоомолодження

Одна з найпопулярніших процедур, якщо треба прибрати веснянки, пігментні плями, розширені пори і судинну сіточку. Одночасно запускає потужний синтез колагену і еластину, завдяки чому ми починаємо виглядати молодше.

5. Видалення родимок і бородавок

Позбавлятися від них можна і влітку, проте восени - зручніше. По-перше, простіше приховати сліди видалення, які зазвичай тримаються кілька днів. По-друге, в прохолодну погоду загоєння відбувається швидше.

6. Профілактика купероза

З настанням холодів починають активніше проявлятися судинні «зірочки» і «сіточки». Саме час захопити їх «на гарячому» - почати приймати препарати, які зміцнюють судини, вітамін С і засоби для профілактики купероза. Застарілі «зірочки» можна видалити за допомогою лазерної терапії, склеротерапії, фотокоагуляции.

7. Татуаж і перманентний макіяж

По-перше, перманентний макіяж заживають швидше, по-друге, фарби перманентного макіяжу не вигоряють на літньому сонці. Кому варто подумати над цим? Тим, хто давно про це мріяв; тим, кому потрібно приховати недосконалості шкіри (наприклад, розтяжки і шрами) і тим, хто хоче цілодобово виглядати яскраво.

І, звичайно, потрібно всі сили кинути на догляд за собою, адже якщо літо було активним і яскравим, значить, нам потрібно зволоження, харчування і пом'якшення ВСЬОГО, що у нас є.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.