Епіляція воском глибокого бікіні

Епіляція воском глибокого бікіні

Процедура епіляції затребувана в будь-який час року, адже бути красивою і доглянутою хочеться завжди. Видалення небажаних волосків воском в області бікіні вважається одним з кращих способів епіляції. Нижче ми розглянемо всі переваги даного методу.

Переваги воскової епіляції зони бікіні

  1. Тривалий результат. Після усунення волосся воском шкіра залишається гладкою близько чотирьох тижнів. Точний термін назвати не можна, тому що все залежить від індивідуальних особливостей організму.
  2. Відростаючих волосся стає м'якше. Нові волоски знаходять м'якість і з кожною новою епіляцією все більше слабшають і рідшають. Не можна сказати того ж про бритви, так як після неї волосся росте колючими і жорсткими.
  3. Гладкість шкірного покриву. Віск не просто усуває волосся, але і очищає шкіру від ороговілого шару. Після процедури шкіра стає шовковистою і дуже м'якою.

Віск абсолютно не шкідливий і рідко викликає алергію.

Епіляція воском бікіні - вдома чи в салоні?

Віск - це досить складний матеріал, правильно поводитися з яким вміє досвідчений майстер. Особливо це стосується гарячого воску. Для проведення епіляції в домашніх умовах доведеться багато чому навчитися, щоб всі маніпуляції здійснити на вищому рівні.

Важливо врахувати численні нюанси: напрямок росту волосся, правила гігієни, зволоження після процедури і т. Д. Крім того, потрібно мати «впевненою» рукою і швидко зривати волоски, не боячись завдати собі біль.

Вартість салонної епіляції досить невисока, і дозволити собі раз на місяць приходити на процедуру зможе практично кожен. Натомість ви отримаєте професіоналізм і відмінний результат без зайвого клопоту.

Епіляція воском будинку доречна для тих, хто через релігійні міркувань або сором'язливості не може відвідувати салон в даних цілях.

Проведення епіляції воском глибокого бікіні

Для епіляції краще вибрати 3-5-й день після закінчення менструації. У цей проміжок часу низька чутливість, а значить і хворобливість буде не дуже вираженою. Максимальний дискомфорт відчувається за 2-3 дня до початку менструації.

В якості підготовки слід прийняти душ або провести гігієнічні заходи зони епіляції. Крему і масла для тіла використовувати не можна. Довжина волосків повинна бути не менше 5 мм.

Процедура в салоні краси проводиться на спеціальній кушетці або кріслі. Спочатку область епіляції обробляють спеціальним анестезуючу спреєм з знежирюючим ефектом, а потім дезінфікують. Після, слід основний процес - нанесення гарячого воску. Температура не перевищує 40 градусів, але якщо необхідно, його можна злегка остудити. Віск наносять спеціальною дерев'яною паличкою. Після затвердіння його різким рухом видаляють разом з волосками. В кінці шкіру змащують зволожуючим кремом.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.