Як позбутися від зморшок?

Як позбутися від зморшок?

Як тільки ви помітили, що у вас з'явилися зморшки, необхідно негайно починати боротьбу з ними.

Є багато методів і засобів боротьби зі зморшками, наприклад, ботокс або хімічний пілінг. Кожен з них має свої плюси і мінуси.

Які ж способи і засоби існують в даний час для запобігання утворенню зморшок?

1. АНА продукти (альфа-гідроксидні або фруктові кислоти). Дія АНА продуктів схоже на пілінг. Однак, вони можуть, в деяких випадках, викликати роздратування шкіри. Крім того,

  • при використанні цих продуктів необхідно оберігати шкіру від дії сонячних променів,
  • після використання АНА засобів обов'язково застосовуйте зволожуючі креми і маски,
  • АНА кошти застосовуйте поперемінно з засобами, що не містять альфа-гідроксидні кислоти, щоб уникнути пошкодження шкіри.
  • Якщо засіб, яке ви застосовуєте містить 10% натуральних АНА кислот, то оновлення клітин збільшується на 34%.

2. Щодня використовуйте засоби з вітаміном А.

3. Микродермабразия або хімічний пілінг. Це процедура, при якій самі верхні шари шкіри віддаляються до тих пір, поки не зникнуть зморшки. Під час лікування може спостерігатися почервоніння шкіри і утворення виразок. Існує також ризик інфікування. Що стосується часу загоєння, воно залежить від глибини, до якої був виконаний пілінг.

4. Ін'єкції Ботокс. ботулінічного токсин або Ботокс Він містить бактерії, які послаблюють і паралізують зморшки. Недолік методу - ін'єкція діє до 6 тижнів. Потім потрібно виконати ін'єкцію знову.

5. Наповнювачі для ін'єкцій. Вони складаються з жирових імплантатів, колагену і інших наповнювачів, які використовуються для наповнення тонких губ і ділянок шкіри з глибокими зморшками.

6. Пластична хірургія. Якщо ваша шкіра провисає, ви можете звернутися до пластичного хірурга. Після пластичної хірургії шкіра виглядає молодшою, але існує ризик інфекції та анестезії. Крім того, після операції повинно пройти досить багато часу для загоєння шрамів.

Існують і інші методи для лікування зморшок, але більшість з них дає ті ж результати, що і методи, описані вище.

В будь-якому випадку шкіру необхідно постійно зволожувати. Ведіть здоровий спосіб життя. Це дозволить вам не тільки зменшити кількість і глибину зморшок, але і дасть багато інших переваг.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.