Як до літа приховати розтяжки шкіри

Як до літа приховати розтяжки шкіри

Растяжкі представляють собою невеликі рубці, які виникають тоді, коли еластичні волокна шкіри розриваються. Хоча шкіра має велику еластичність, вона не може нескінченно розтягуватися, коли відбуваються раптові зміни нашого обсягу і ваги.

Необхідно розрізняти два види розтяжок між собою: червоні або нові і білі або старі. З першими легше впоратися, але їх колір робить їх дуже помітними, проте, останні не можна усунути, але їх можна приховати і зробити практично невидимими.

Основні рекомендації

Якщо у вас є розтяжки, і ви не хочете, щоб їх було видно до літа, починайте їх лікування заздалегідь. Перше, що ви повинні зробити, це наситити і зволожити шкіру. Для цього, необхідно подбати про себе як всередині, так і зовні. Ви повинні випивати не менше 2 літрів води в день і мати збалансовану дієту, яка допоможе вам залишатися при вашій вазі і бути здоровою. Таким чином ваша шкіра буде виглядати краще і мати велику еластичність. Також подбайте про вітаміни і мінерали, щоб поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри.

Регулярна практика фізичної активності дає тілу велику гнучкість. Фізичні вправи допоможуть поліпшити зовнішній вигляд пошкодженої шкіри і дозволять їй стати більш еластичною.

Какао-масло також є хорошим засобом проти розтяжок. Якщо ви хочете мати хороші стабільні результати, ви повинні бути послідовні. Робіть масаж уражених ділянок два рази в день, бажано після купання.

Легкий загар маскує поява цих шрамів, тому ви можете приховати їх за допомогою крему або спрея для автозагара. Пам'ятайте, що колір повинен бути однорідним.

На ринку ви можете знайти різноманітні креми і лосьйони для лікування розтяжок. Не всі з цих кремів ефективні, тому ви повинні проконсультуватися з дерматологом перш, ніж станете використовувати їх. У разі, коли розтяжки червоного кольору, ви повинні використовувати крему, які допоможуть вам поліпшити їх загоєння, а при лікуванні білих смуг кращими кремами для використання є ті, які призводять до втрати кольору області, де розташовані канавки, частково приховуючи їх, але не змушуючи зникнути.

Вибір одягу також важливий в боротьбі з розтяжками. Є різні купальники, які можуть приховати розтяжки і інші дефекти, роблячи при цьому вас модною. Варіантів багато: цільні купальники, танкіні або будь-які інші купальники, які обволікають живіт і приховують розтяжки на цій області.

Для тих, хто хоче захистити свої стегна від поглядів, є варіанти купальників зі спідницями. Коли розтяжки розташовані в області стегон, ви можете вибрати також плавальні шорти. Шарфи і саронги теж хороші, щоб приховати всі ці проблеми і виглядати при цьому фантастично.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.