Як жінці виглядати молодше за свої роки

Як жінці виглядати молодше за свої роки

Багатьом жінкам, незалежно від їх соціального статусу і національності, хотілося б виглядати молодше за свої роки. Причому бажанням до цього схильні не тільки дами постбальзаківського віку, а й ті, чий вік ледь підбирається до тридцяти. Завдяки модному одязі, косметиці та іншим досягненням сучасного суспільства виглядати молодше за свої роки цілком реально, тому в наш час жінка тридцяти, сорока і більше років вже не здається оточуючим зійшла з дистанції і вийшла в тираж.

Звичайно, в п'ятдесят років виглядати на двадцять майже неможливо, але мати хороший доглянутий вигляд, що віднімає років десять, запросто можна.

Багато хто думає, що для того, щоб молодо виглядати, необхідно носити молодіжний одяг, робити ультрамодні стрижки і посилено маскувати за допомогою макіяжу проявляються вікові зміни. Насправді ця думка помилкова, оскільки підлітковий одяг і зачіска на зрілу жінку буде виглядати недоречно і викликати відчуття того, що власниця намагається молодитися з останніх сил. За модою, безумовно, стежити потрібно, але останні модні тенденції одягу і макіяжу найкраще грамотно комбінувати з чимось більш класичним, актуальним в усі часи і для будь-якого віку. Тоді буде дійсно складно визначити справжній вік жінки.

Грамотний догляд за шкірою обличчя, шиї і тіла теж грає важливу роль. З віком шкіра стає більш сухою і в'ялою, тому потребує регулярного очищення, зволоження і живлення. Засоби по догляду за шкірою краще підбирати відповідно до свого типу шкіри і розраховані на певний вік жінки. Навіть якщо видимих ​​ознак вікових змін на шкірі ще не видно, догляд все одно необхідний, оскільки профілактика зморшок набагато ефективніше, ніж боротьба з появою. Живильні маски і скраби для відлущування відмерлих клітин помітно покращують стан шкіри, роблять її здоровіше і молодше. Регулярне відвідування косметолога та проведення професійних процедур теж не зашкодить, хоча, за відсутності коштів для цих цілей, можна досить успішно доглядати за собою і в домашніх умовах.

Бажаючим виглядати молодо слід уникати сонця, оскільки ультрафіолетове випромінювання негативно впливає на шкіру, роблячи її більш сухою. Крім того, наявність засмаги, саме по собі візуально старить жінку. У спекотні літні місяці жінкам, оберігає свою молодість і красу, просто необхідні креми із захистом від ультрафіолету. Тим більше сонцезахисні креми з високим рівнем захисту повинні наноситися на шкіру перед походом на пляж.

Макіяж зрілої жінки, яка бажає молодо виглядати, повинен бути помірним, оскільки велика кількість косметики лише привертає увагу до вікових особливостей шкіри і має звичай накопичуватися в місцях утворилися зморшок, зайвий раз їх підкреслюючи. Кольори для нанесення макіяжу краще всього вибирати стримані, пастельні, що надають особі свіжість. Більш темні тони зорово додають років і допустимі тільки для вечірніх заходів. Особливу увагу варто присвятити вибору форми брів. Тут доречна золота середина, оскільки і дуже тонкі, і занадто широкі брови можуть зіпсувати враження і візуально додати зайвих років.

Бажаючим виглядати молодше свого справжнього віку, не варто вибирати дуже темні тони для фарбування волосся. Оптимальним варіантом є вибір фарби, тон якої не темніше, ніж натуральний колір волосся жінки. Більш темні тони завжди старять. Що стосується довжини волосся, то дуже коротких стрижок варто уникати, так як вони залишають відкритими шию, підборіддя і овал обличчя, які з віком зазнають досить помітні зміни.

Ще одним способом омолодитися є втрата зайвої ваги. Давно помічено, що більш стрункі жінки завжди виглядають молодше своїх розжирілих ровесниць. Кожні зайві 5-10 кілограмів здатні додати відразу кілька років до зовнішнього вигляду жінки. Здорове харчування і наявність навіть найпростіших фізичних навантажень допоможуть привести фігуру в тонус.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.