Хімічний пілінг обличчя: за чи проти?

Хімічний пілінг обличчя: за чи проти?

Сучасні косметологічні кабінети пропонують великий набір послуг по радикальному омолодженню шкіри обличчя, в тому числі і хімічний пілінг особи - один з найпоширеніших і агресивних методів впливу на шкіру. Що ми отримуємо в результаті цієї процедури?

Під хімічним впливом кислот відмирають поверхневі шари шкіри, що має її очистити від ороговілих клітин і надати більш здоровий вигляд. Спробуємо проаналізувати це твердження.

Наша шкіра постійно оновлюється. Кожен день при виконанні гігієнічних процедур ми змиваємо мільйони відмерлих клітин. Так скажіть, скільки часу потрібно не вмиватися і не приймати душ, щоб ці самі омертвілі клітини змогли ороговіти? Чи є серед нас ті, хто тижнями не вмивається? Робимо висновок: дотримання простих правил допоможе підтримати шкіру в пристойному стані.

В домашніх умовах для пом'якшення шкіри можна використовувати кисломолочні продукти в якості додаткового пом'якшення шкіри. Ну а найпростіші скраби, приготовані з того, що є під рукою, звільнять від зайвого скупчення відмерлих клітин. Для їх приготування підійде мед, змішаний з сіллю, або мелену каву, доданий в гель для вмивання. Величезна кількість скрабів можна знайти в будь-якому відповідному магазині.

Так чи потрібен пілінг, після якого можуть залишитися опікові шрами? Якщо у вас є можливість пару тижнів провести вдома, тоді можна і ризикнути. Більш сильна концентрація кислот, застосовуваних при процедурі, вплине на глибокі шари шкіри. Який буде результат? Це призведе до повної заміни шкірного покриву на шуканому ділянці тіла. Це означає, що ви позбудетеся від дрібних зморшок, колір покращиться і, можливо, на якийсь час ви забудете про пігментації. Але ви не позбудетеся від пігментних плям назавжди, тому як це не особливість шкіри, а стан організму. Це відноситься і до ненависним прищикам.

І на завершення хочеться сказати наступне. Влітку ми всі прагнемо виїхати за місто. Трапляється, що в особливо спекотне літо наша шкіра обгорає на сонці. У цей момент страшно дивитися в дзеркало: червона, зморщена шкіра. Для порятунку шкіри обличчя доводиться вживати екстрених заходів, наприклад, відмочувати особа в теплій воді і змащувати його сметаною. Але через тиждень зовнішній вигляд шкіри приємно дивує - вона набуває своє природне стан. Завдяки природному сонячному пілінгу шкіра стає абсолютно чистою і м'якою. Звичайно, ніхто не закликає обгорати на сонці, але якщо і трапилася така неприємність - не поспішайте засмучуватися, може воно й на краще.

Відвідування косметолога стає невід'ємною частиною нашого життя. Але при виборі процедури подумайте: чи так вона вам потрібна? Може, хімічний пілінг обличчя має більш щадну альтернативу, яку слід використовувати, перш ніж вдатися до такого радикального способу. Не забувайте і про те, що шкіра, як дзеркало, відображає наше внутрішнє здоров'я. Іноді простий прийом вітамінів здатний замінити дорогі косметологічні процедури.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.