Корекція зморшок гіалуроновою кислотою

Корекція зморшок гіалуроновою кислотою

Час зупинити неможливо, але ось приховати його вплив на організм цілком нам під силу. Для цього придумано безліч косметологічних процедур, однією з яких є ін'єкції гіаулроновой кислоти. За допомогою такого препарату можна позбутися від мімічних зморшок і «помолодшати» на кілька років.

Що собою являє гіалуронова кислота?

Якщо не заглиблюватися в медичну термінологію, гіалуронова кислота є речовиною, здатним заповнювати простір між волокнами еластану і колагену, тим самим не даючи шкірі обвисати і перешкоджаючи утворенню зморшок. Це кислота притягує і утримує вологу, завдяки чому і вдається створити внутрішній каркас.

Гіалуронова кислота являє собою натуральне, природне речовина, яке, до речі, у великій кількості міститься в шкірі новонароджених. З роками її запаси виснажуються, і, щоб шкіра залишалася такою ж пружною, як і раніше, виникає необхідність штучно вводити її в організм.

Уколи краси

Гіалуронову кислоту активно застосовують для боротьби з мімічними зморшками, які залягають навколо очей, на лобі, біля носа і рота, в зоні декольте і на кистях рук. Саме за допомогою так званих уколів краси можна наситити шкіру кислотою, яка буде зсередини боротися з віковими змінами.

Шприц наповнюється кислотою, через тонку голку вона вводиться в місце, де розташовуються зморшки. Потім речовина самостійно розподіляється під шкірою і заповнює «порожнечі».

Сама процедура триває максимум 30 хвилин, а ефект від введення кислоти зберігається близько року. Так як вона є природним речовиною, її введення не викликає алергію і цілком безпечно для організму. Але після ін'єкцій може з'явитися на шкірі почервоніння або набряк, які спадають через деякий час.

Як діють ін'єкції?

Гіаулороновая кислота не просто усуває помітні ознаки старіння, але і робить позитивний вплив на шкіру. Вона зволожується і стає пружною, також швидше загоюються подряпини, рани і інші пошкодження. При введенні кислоти під шкіру вдається розгладити сітку зморшок і зробити більш чітким контур особи.

Такі уколи можна робити не тільки у випадках появи мімічних зморшок. Якщо шкіра зневоднена через стреси, куріння, тривалого впливу на неї сонячних променів, якщо вона виглядає втомленою, її необхідно підживити зсередини гіалуроновою кислотою.

Коли можна робити уколи?

Косметологи рекомендують починати вводити під шкіру гіалуронову кислоту не раніше, ніж в 30 років. До цього часу організм ще може сам її виробляти в достатній кількості. Якщо ж є бажання його підтримати, можна використовувати маски, креми та інші косметичні засоби, що містять цю кислоту.

Корекція зморшок гіалуроновою кислотою - це один з популярних методів, що дозволяють позбутися від мімічних зморшок, повернути шкірі пружність і красу. Ця процедура практично нешкідлива і не має серйозних протипоказань, але перед її проведенням необхідна консультація косметолога.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.