Масаж обличчя

Масаж обличчя

Всім відомо, що для краси і чіткості форм тіла необхідні фізичні вправи. Для особи вони теж не будуть зайвими, так як м'язи обличчя з часом слабшають, а шкіра стає тьмяною. Свого роду зарядкою для особи є масаж. Він допомагає боротися з цими неприємними явищами, викликаними часом, умовами навколишнього середовища і способом життя. Регулярний масаж обличчя може стати вірним помічником на шляху до відмінного зовнішнього вигляду. Але не варто думати, що прості погладжування і пощипування шкіри є масажем. Правильний масаж здатний розслабити втомлену шкіру, зняти напругу і в разі потреби швидко надати обличчю гарний зовнішній вигляд.

Давайте розглянемо основні види масажу для особи і їх призначення. Пластичний масаж допоможе освіжити колір обличчя, підтягти контури його овалу і зменшити кількість мімічних зморшок. Виконується він ритмічно, із значним зусиллям, впливаючи при цьому як на м'язи обличчя, що відповідають за міміку, так і на підшкірну клітковину. Для того, щоб забезпечити відтік лімфи і поліпшити кровообіг застосовують лімфодренажний масаж. Такий масаж усуває закупорку капілярів і дрібних судин. Шкіра звільняється від зайвої рідини, внаслідок чого зменшуються набряки.

Розслабляючий масаж часто входить в комплекс заходів по догляду за шкірою, однак, косметолог при необхідності може провести його як самостійну процедуру. Релаксуючий масаж розслабляє м'язи обличчя. За допомогою цього масажу спостерігається поліпшення кровообігу.

Профілактичний масаж. Його часто називають класичним. Метою цього масажу є поліпшення еластичності шкіри і надання їй свіжості. Основними прийомами профілактичного масажу є розтирання і погладжування. В даний час набирає популярність хіропластіческій масаж, розроблений в Інституті мануальної терапії р Барселони.

Майстер дратує рецептори шкіри, впливаючи на неї спеціальними рухами. Відбувається розширення капілярів дерми. У комплекс хіропластіческого масажу також входить область шиї і коміркова зона. В результаті цього масажу, приходить в норму робота сальних залоз, спостерігається значне зменшення глибини мімічних зморшок. Безумовно, деякі прийоми масажу можна освоїти самостійно, і застосовувати в якості профілактичних заходів без участі косметолога, але успішно справлятися з більшою частиною проблем на обличчі під силу тільки професійному майстру, який володіє різними видами масажу і може їх застосовувати ситуативно.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.