Мімічні зморшки - як їх прибрати

Мімічні зморшки - як їх прибрати

Чи здатне саме звичайне дзеркало зіпсувати людині настрій? Так, цілком - особливо якщо в ньому демонструються «гусячі лапки» поруч з очима, мерзенні складки в кутах губ і на лобі. При цьому необхідно розуміти, що мімічні зморшки мало пов'язані з віковими особливостями організму - вони можуть проявитися навіть у ранньому віці. Мімічні зморшки є результат скорочення лицьових м'язів, що виражають різні емоції і почуття. Словом, якщо ви любите зрушувати брови і надувати губки - складок на переніссі і поруч з ротом уникнути не вдасться. Так навіть якщо ви просто любите сміятися - це може спричинити за собою появу мімічних зморшок.

Взагалі кажучи, мімічних зморшок уникнути навряд чи вдасться - м'язи людського обличчя щоденного багаторазово скорочуються, що відбивається в тому числі і на шкірі. А ось коли саме з'являться ці мімічні зморшки - тут все залежить від вас. Взагалі кажучи, можна виділити велику групу факторів, що спричиняють за собою появу мімічних зморшок - перебування на відкритому сонці, підвищена емоційність, погана спадковість, і в тому числі любов до кави і сигарет - це все теж не дуже добре відбивається на шкірі обличчя.

Особові м'язи скорочуються приблизно в одному місці, що тягне за собою утворення складок. З кожним днем ​​такі складки починають заглиблюватися, перетворюватися в зморшки, що навряд чи прийде на користь тим, хто стежить за своєю зовнішністю. Так невже тепер гладкість шкіри загублена безповоротно? Зрозуміло, немає - все не так погано. Є способи, що дозволяють прибрати мімічні зморшки. Коль скоро причина їх появи очевидна (м'язи обличчя скорочуються), тобто і не менш очевидний варіант боротьби - використання препаратів, що розслаблюють м'язи. Зрозуміло, потрібен і додатковий догляд за покривами шкіри - пом'якшуючі, а також зволожуючі засоби.

По суті справи, сучасна косметологія пропонує два основних варіанти усунення з'явилися мімічних зморшок. Це або внутрішні ін'єкції, або використання зовнішніх коштів. Ін'єкції, як правило, виконуються з використання ботокс містить препарату - його введення призводить до паралізації лицьових м'язів і розгладженню шкіри. Тут потрібно знайти хорошого косметолога, відправитися в клініку і отримати ін'єкцію відповідного препарату. Правда, потрібно пам'ятати, що виражений ефект від ботокса проявляється, як правило, не більше року - після цього препарат потрібно буде працювати знову.

Також можна використовувати і зовнішні засоби - в них містяться пептиди, які діють аналогічно ботоксу. З їх допомогою також можна розслабити лицьові м'язи. В результаті зморшок утворюється менше, шкіра буде більш пружною і гладенькою, а вартість препаратів буде істотно нижче. І все це без будь-яких побічних ефектів. Втім, і в тому, і в іншому випадку прибирати мімічні зморшки найкраще під контролем фахівця-косметолога - це дозволить вам добитися більш ефективного результату!

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.