Особливості догляду за шкірою повік

Особливості догляду за шкірою повік

Шкіра під очима дуже ніжна і вкрай чутлива, вона вимагає особливого підходу і, звичайно, особливого догляду. Саме під очима швидше за все утворюються зморшки, а все тому що шкіра там дуже тонка. При неправильному підході можна дуже швидко зіпсувати шкіру навколо очей, тому з нею слід бути дуже акуратними.

Шкіра під очима, як і шкіра на будь-якому іншому ділянці тіла, потребує хорошого зволоження, але ось тільки звичайні крему їй не підходять, так як вони занадто щільні. На упаковці практично будь-якого засобу можна помітити напис, яка говорить про те, що даний продукт не рекомендується використовувати для шкіри біля очей. Цим зауваженням не слід нехтувати. Краще придбати спеціальний крем або емульсію для догляду за шкірою саме під очима. Такий продукт коштує не так дорого, але зате на зовнішності це відіб'ється дуже позитивно. При цьому втирати крем слід дуже акуратно подушечками пальців, злегка вбиваючи його в шкіру. Не можна старанно втирати засіб у поверхню шкіри, так як її можна дуже легко розтягнути, не слід нікуди поспішати. Дуже добре підходять для шкіри навколо очей спеціальні гелі на основі води, які вбираються буквально за пару секунд. Такі ідеально використовувати перед нанесенням макіяжу. Завдяки їм шкіра буде виглядати свіжою, стануть менш помітні кола під очима, якщо такі є від безсонних ночей.

Природно шкірі повік потрібно харчування, як в принципі і будь-якого іншого ділянці людського тіла. Але тільки для шкіри біля очей харчування особливе. Засіб має містити ліпіди, які сприяють генерації колагену, завдяки чому зморшки НЕ будуть з'являтися.

Дуже акуратно слід позбавлятися від макіяжу в області століття. Не можна використовувати агресивні засоби, вони повинні бути максимально м'якими і щадними. Знову ж не можна сильно розтирати шкіру при видаленні макіяжу, все потрібно робити максимально ніжно.

Для того, щоб повіки завжди були в чудовому стані, одного догляду, нехай і правильного, недостатньо, вони потребують щоденної гімнастики. Така гімнастика не займе занадто багато часу, але при цьому принесе відчутну користь. Вправа дуже просте: слід своїми пальцями злегка піднімати верхні повіки, а потім намагатися самостійно закрити очі, як би пручаючись. Пару хвилин в день дадуть прекрасний позитивний ефект.

Деякі дами наголошують на тому, що вранці їх повіки часто набрякають, з цією проблемою цілком можна боротися. Наприклад, фахівці рекомендують зберігати денний крем для повік в холодильнику, це ефективно зніме набряк.

Влітку бажано завжди носити сонцезахисні окуляри, що не доводилося мружитися від палючих променів, так як через це дуже швидко з'являються глибокі зморшки.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.