Чому кислотний пілінг не рекомендується проводити самостійно

Чому кислотний пілінг не рекомендується проводити самостійно

Кіслотний пілінг, - засіб, який допомагає вирішувати якщо і не все, то дуже багато проблем зі шкірою. Процедура ця далеко не нова, але неутрачівающая популярність завдяки своїй ефективності.

Для пілінгу використовуються різні кислоти:

  • молочні
  • саліцилові
  • гліколеві
  • ретиноевую
  • аскорбінової
  • піровиноградної і ін.

Косметолог вибирає кислоту в залежності від потреб шкіри. У разі необхідності лікар може використовувати відразу кілька видів кислот.

Процедура практично не має обмежень за віком. Пілінг допомагає не тільки справлятися зі зморшками і в'ялістю шкіри, що буває вже в досить зрілому віці, але незамінний для молодих дівчат, які ведуть боротьбу з жирністю шкіри, вуграми і акне.

У зв'язку з популярністю процедури, деякі жінки, вже проходили сеанс пілінгів у косметолога, замислюються про можливість проведення такої процедури самостійно в домашніх умовах. На перший погляд може здатися, що нанесення на шкіру кислотного пілінгу не вимагає особливих знань. Йдеться тільки про серединному і поверхневому пілінгу, так як глибокий - ця серйозна хірургічна маніпуляція і має проводитися виключно в медичних установах. Насправді навіть перші дві перераховані процедури в руках непрофесіонала можуть принести більше шкоди, ніж користі.

Для проведення якісної процедури необхідно не тільки вибрати потрібний вид пілінгу, але і правильно підібрати відсоток використовуваної кислоти, врахувати всі особливості шкіри. Зробити це здатний тільки досвідчений лікар-косметолог, який буде контролювати реакцію шкіри на протязі всієї процедури. Косметолог підкаже як правильно доглядати за шкірою до і після процедури, підбере відповідний захисний крем.

Якісні, професійні пілінги практично неможливо придбати у вільному доступі. Поважають себе фірми-виробники продають свою продукцію виключно фахівцям, які пройшли навчання на цій продукції. Це дозволяє косметолога дізнатися всі тонкощі і нюанси використовуваного продукту. Звичайний споживач такої можливості позбавлений.

Для проведення процедури існує досить багато протипоказань. Якщо стан шкіри відхилено від норми (занадто сильне запалення, зневоднення), тільки фахівець може визначити можливість проведення процедури.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.