Топ-5 процедур для збереження молодості

Топ-5 процедур для збереження молодості

Залишатися завжди красивою і молодий мріє кожна з жінок. Для того, щоб прибрати найдрібніші ознаки старіння жінка здатна на будь-які випробування. Сучасна косметологія пропонує безліч процедур для омолодження та боротьби зі старінням. Деякі з них радикальні, інші - лояльні. Останні є більш прийнятними і доступними для безлічі жінок.

Мезотерапія

Процедуру рекомендується проводити жінкам старше тридцяти років. З її допомогою вирівнюється колір обличчя, прибираються мікроморщінкі, а глибокі зморшки стають менш помітними. Також проведенням такої процедури борються з випаданням волосся, целюлітом, імунодефіцитом організму в цілому.

Омолоджуючий і цілющий ефект реалізується завдяки дбайливому введенню в дерму найтоншої голкою вітамінів, амінокислот, мінералів, нуклеїнових кислот. Завдяки цьому виробляється колаген, який і є основою молодості і пружності шкіри. Для видимого результату від мезотерапії на обличчі рекомендується проводити на менше 10 процедур, на тілі рекомендують проводити не менше 15 процедур з інтервалом в 10 днів. Для підтримки молодості шкіри рекомендується повторювати процедури не рідше одного разу на місяць.

На жаль, ефект від мезотерапії зберігається тимчасово, приблизно на півроку-рік в залежності від початкового стану шкіри і кількості проведених процедур.

Фотоомолодження

Таку процедуру можна проводити вже після тридцяти. Вона також розгладжує зморшки, робить шкіру більш пружною, нейтралізує пігментні плями, акне, судинні освіти, стабілізує обмінні процеси в клітинах шкіри і знімає запалення. Суть процедури полягає в впливі світлом зі спеціального апарату на поверхневі і глибокі шари шкіри, тим самим активізуючи клітинну роботу. Таким чином, біохімічні та обмінні процеси активізуються, а значить клітини виробляють колаген та еластин. Завдяки фотоомолодженню швидко і абсолютно безболісно можливо боротися з інфекціями і висипом вугрів.

Курс таких процедур складається з п'яти сеансів з інтервалом приблизно в місяць.

Ефект омолодження тримається до декількох років.

Дермабразія

Лазерне шліфування особи (дермабразію) рекомендують проводити виключно після сорока п'яти років. Дермабразія допомагає усунути як мімічні, так і глибокі зморшки, пігментні плями, рубці, зменшити розміри рідної плями і видалити татуювання.

На шкіру виявляється вплив спеціального порошку і лазера, видаляючи верхній шар епітелію, де з часом муситиме утворитися новий. Метод хворобливий, і після проведення процедури шкіра буде відновлюватися до двох тижнів. Як альтернативу можна використовувати більш щадну микродермабразию з повторенням близько десяти процедур.

Ефект від процедури значний, однак тримається до декількох років.

Пілінг лазером

Такий пілінг можуть застосовувати пацієнтки від 25 років. Він розгладжує мімічні зморшки, усуває пігментні плями, судинні освіти і рубці від вугрів.

Завдяки впливу лазера на шкіру, скорочуються колагенові волокна, що забезпечує підвищення пружності шкіри.

Ефект від лазерного пілінгу тримається до року, після чого процедуру можна повторити.

Хімічний пілінг

Пілінг рекомендований від тридцяти років. Має ті ж свідчення, що і лазерний пілінг, але надає більш сильний ефект. За допомогою спеціального хімічного складу видаляють верхній шар епідермісу, що стимулює оновлення клітин. Хімічний пілінг в залежності від необхідності розрізняють глибокий, поверхневий і середній.

В рамках одного курсу може бути призначено від 4 до 10 процедур.

Ефект від пілінгу в залежності від його типу зберігається від одного року до десяти років.

Дорогі жінки, будьте завжди молоді і красиві, користуйтеся послугами косметологів, але пам'ятайте, що все найкрасивіше - природне!

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.