Догляд за шкірою влітку

Догляд за шкірою влітку

Весна майже закінчилася і на порозі літо. Все так давно мріють звільнитися від курточок, джинсів і переодягнутися в легені одежинки, які полегшують життя в спеку.

Крім зміни одягу, змінюється догляд за шкірою обличчя і всього тіла. Адже влітку шкіра потребує не в меншій мірі особливого догляду від спеки і гарячого вітру.

Влітку шкіру необхідно зволожувати і проводити інші процедури по догляду, які ми розглянемо далі.

Косметологія в літній період повинна допомагати підтримувати шкіру, а не посилювати її стан. Адже влітку пори на обличчі забиваються частіше ніж взимку. А все через вітер з пилом і інших подразників, які сушать і негативно впливають на шкіру.

Шкіру на обличчі необхідно очищати раз на тиждень ніжним скрабом, який можна зробити самостійно або купити в косметологічному магазині або аптеці. Крім того, можна зробити свій скраб з провареної гущі кавових зерен, які повинні бути дрібно помелені.

Далі, шкіру необхідно зволожувати набагато частіше, ніж в зимовий період. Тому зволожувати шкіру можна зсередини і вживаючи при цьому не менше 1,5 літрів води в день. Якщо ви часто помандруєте, то обов'язково обзаведіться спреєм з міцелярно водою. Таке зволоження шкіри допоможе уникнути пересихання і забруднення.

Літнім ранком можна скористатися кубиками льоду, які можна приготувати самостійно з різних трав. Трави необхідно вибирати ті, які підходять для вашого типу шкіри.

А ввечері можна зробити різні овочеві або фруктові маски, які просочать шкіру вітамінами і наситять корисними мікроелементами. Дуже корисною вважається маска з огірка, яка підходить для будь-якого типу шкіри.

Щоб шкіра на обличчі була чистою і сяючою необхідно відмовити на літній час від важких тональних засобів, які закупорюють пори і можуть потекти в спекотні будні. Для краси досить контурного стійкого олівця і ніжною помади, яка зволожує і доглядає за шкірою губ.

Влітку не рекомендується:

  1. Робити глибокі пілінги;
  2. робити різноманітні лазерні процедури;
  3. мезоліфтінг гликолевой кислотою;
  4. кріотехнології;
  5. робити прибирання нанесених тату;
  6. усунення різноманітних утворень у вигляді родимок, наростів і бородавок.

Ці дії можуть привести до порушення пігментації, а також різних проблем і подразнень, які можуть привести до погіршення стану шкіри, які в подальшому буде дуже важко відновити і вилікувати.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.