Догляд за шкірою рук після 50

Догляд за шкірою рук після 50

Шкіра стає набагато тонше, з'являється велика кількість зморшок і вени, які раніше були не дуже видно, то тепер просто явно виражені і звичайно зміна кольору шкіри рук. Наче великі, темні веснянки, а десь навіть конопушки. Не впадайте в паніку, все нормально. Природні вікові зміни. Уникнути їх абсолютно, практично не можливо, але можливо зменшити ефект старіння шкіри кистей.

Шкіра, після закінчення часу втрачає вологу, а відповідно і еластичність, міцність. Саме з цієї причини з'являється більше зморшок, особливо на суглобах і вени більш явно починають проступати.

Догляд в цьому віці повинен стати більш активним і ретельно, також більш уважним.

Засоби для нанесення на шкіру рук, тепер повинні бути анти-віковими.

Вітамінна підтримка організму в цілому, допоможе зміцнити і стоншену шкіру рук. Ніяких важких предметів, навіть в допомогу сусідам і дітям. Це впливає на виступ вен на руках. Домашня робота виконується тільки в рукавичках і з захисним кремом.

Сонячні ванни в 50- повинні бути обмежені до максимальної межі, майже виключені. Зміна кольору шкіри, а саме пігментні плями, відбувається, коли ми досить довго перебуваємо під сонячними променями. Миття рук проводиться тільки в воді кімнатної, комфортної температури.

Водяні ванночки з теплим молоком - прекрасний спосіб побалувати і відновити шкіру жіночих ручок. До того ж молоко здорово відбілює шкіру. Дуже важлива умова догляду за віковими руками - це сталість.

Природні умови дуже сильно впливають на вікове стан шкіри рук. Холод і вітер - робить ручки шорсткими і навіть колючими. Бережіть ніжну шкіру рук за допомогою захисних кремів і рукавичок, а то і рукавиць.

Навесні вітер і дощ змушує ручки ще більше втрачати вологу і шкіра рук как-будто «скукожівается» і стає ще більш зморшкуватою. Уникайте по можливості негоду.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.