Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвуковая чистка обличчя - одна з різновидів чищення, що надається в салонах. Вона є найбільш запитуваною і безпечної для шкіри обличчя, а твк ж не створює стресів для неї. Ультразвукову чистку використовують і для профілактики. Вона видаляє з лиця застарілі клітини, сприяє розгладженню мікро-зморшок і видалення вугрів, чорних крапок.

Ще одна перевага даної процедури в тому, що її можна використовувати перед важливим заходом. Це цілком безпечно для будь-якої шкіри.

Слід зауважити, що ультразвук сприяє масажу на клітинному рівні, що також благополучно впливає на здоров'я шкіри в подальшому, поліпшується обмін речовин.

Чого слід очікувати від даної процедури?

Природно, всі очікування приходять в реальність. Перші очікування - пряме призначення ультразвукової чистки. Наступні ефекти не менше приємні:

 • колір шкіри поліпшується;
 • шкіра вирівнюється;
 • відбувається моделювання, може виникати ефект схуднення;
 • дівчата, раніше страждали від отечностей вранці, можуть про це забути;
 • шкіра не лущиться, відмерлі клітини усунені.

Як проходить процедура?

Коливання відбуваються і поширюються по шкірі завдяки прикладання до неї розподільника. Завдяки високочастотного коливання, зайві клітини "відпадають". Ця процедура розрахована на знищення мертвих клітин, тому живим, що становить шкіру, процедура просто не може пошкодити.

Перед чищенням немає необхідності розпарювати шкіру, досить просто очистити тоніком або дезінфікуючими засобами. Для кращого впливу хвиль на шкіру, її протирають спеціальною рідиною. Процедура не займає багато часу, а саме до 20 хвилин. Довше лише в тих випадках, коли додають масаж і нанесення поживних масок.

Всупереч багатьом упередженням, ультразвукової пінг безболісний і не шкідливий організму. Неприємні відчуття можуть виникати при терті ділянок шкіри, де близько розташований носової хрящ, кістки (наприклад, вилиці).

Така чистка не викликає ніяких подразнень, лише чистить шкіру, призводить її в порядок. По завершенню не доводиться купувати спеціальних кремів для догляду за проблемною шкірою, слід лише регулярно вмиватися і продовжувати звичайний спосіб життя.

Ультразвукова чистка - єдину назву, яке ніяк не змінюється, тому варто бути обережною і не плутати її з іншими процедурами.

Частота відвідування салону залежить від необхідності, так як шкірі не наноситься ніякої шкоди, то боятися нічого.

Ультразвукова чистка має на увазі не тільки використання апарату, що очищає пори частими звуковими коливаннями, але і подальший ряд процедур. У нього входить використання косметичних засобів - скарб, поживних масок і оновлюють сироваток.

Перш ніж використовувати дану процедуру очищення, необхідно ознайомитися зі списком протипоказань:

 • проблеми з серцево-судинною системою або інфекційні захворювання;
 • запалення шкіри обличчя;
 • вагітність;
 • підтяжки обличчя або щелепно-лицьові операції.

Додати коментар

Комментарий

 • Не дозволено жодних HTML теґів.
 • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
 • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.