Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя

Шкіра - найбільший орган людського тіла. Важливо, що б вона була красивою і, звичайно ж, здоровою. А у багатьох на шкірі присутні різні "дефекти", такі як вугрі, чорні точки, прищі, жир. Раніше повітря було набагато чистіше, а зараз досить сильно змінився клімат і екологія. І вся грязь і пил потрапляє на шкіру, в тому числі і на обличчя. Тому для цього використовують різні чистки особи, маски, пілінги. У цій статті буде описана ультразвукова чистка обличчя. Вона вважається однією з найбільш безболісних і нешкідливих чисток.

Протипоказання і показання ультразвукового чищення:

  • У жодному разі не можна робити дану процедуру, якщо людина недавно переніс щелепно-лицьову операцію.
  • Також не можна її використовувати при другій половині вагітності.
  • Не можна користуватися ультразвукової чищенням, якщо у людини слабка судинна система, інфекції, пухлини.
  • А також дана ультразвукова процедура не робиться, якщо людині вже робили підтяжку обличчя за допомогою золотих ниток.
  • Ну і останнє протипоказання - це онкологія.

А підійде дана чистка людям з чорними точками, жирною шкірою, занадто збільшеними порами. А також ультразвукова чистка проводиться, якщо людина потребує поліпшення кольору шкіри і кровообігу, підтягування тонусу, лімфодрентаже, видаленні мертвих частинок шкіри і сальних пробок.

Опис процедури

Перед тим, як починати робити ультразвукову чистку, потрібно обов'язково очистити обличчя від різного пилу, бруду, а також макіяжу. Далі наноситься спеціальний тонік, або гель, який при впливі ультразвуку змусить пори розкриватися, і старим клітинам йти. Ну а сама очищення відбувається за допомогою скраббера. Коли лопаточка торкається до шкіри з контактним середовищем, утворюється, так зване, хмара, яке розширює пори, видаляє жир і інші "дефекти" шкіри. Під час ультразвукового чищення не просто видаляються різні непотрібні речовини, а й також проводиться мікромасаж клітин, що в підсумку дає розгладження зморшок. Ще після ультразвуку, ваші домашні маски, крему, тоніки і інші стануть набагато ефективніше впливати на шкіру, так як при даній ультразвукової процедури шкіра оновлюється і зволожується, а також стає м'якше, поліпшується метаболізм і кровообіг.

Ультразвук зачіпає і видаляє тільки старі клітини, не пошкоджуючи нові.

Після даної чистки набагато поліпшується верхній покрив епідермісу. Після проведення даної процедури шкіра буде виглядати набагато молодше і красивіше, а також після ультразвукової чистки, шкіра стане абсолютно не жирної. Ультразвук покращує колір шкіри, а ще звужує пори.

У наш сучасний час напевно не можна знайти такого унікального способу чищення шкіри, як ультразвук. Адже хвилі, які виходять із скраббера, дуже позитивно діють на організм людини. Вони не тільки роблять приємний мікромасаж, але і покращують шкіру і кровотік. Ультразвукові хвилі так добре впливають на шкіру, так як проникають далеко в глиб.

Дану чистку обличчя можна провести і вдома, так як це зовсім не складно. Але для цього потрібно мати спеціальний прилад - скраббер, про який вже було написано вище. А також потрібно знати всі етапи проведення.

Варто також згадати, що ультразвукова чистка не підійде до видалення прищів, це краще зробити різними мазями і спеціальними кремами.

Це процедура, на подив, проводиться досить небагато, приблизно п'ятнадцять хвилин. Але коштує вона трохи дорожче, ніж деякі інші, близько п'ятнадцяти або тридцяти доларів.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.