Види пілінгів для обличчя

Види пілінгів для обличчя

І збавленіе від відмерлих верхніх шарів шкіри прийнято називати пілінгом. Завдяки йому обличчя стає свіжішим і чистим. Також, за допомогою пілінгу, запускаються процеси регенерації шкіри, вироблення колагену і еластину, що в свою чергу дає омолоджуючий ефект, дрібні зморшки розгладжуються. Відбувається це за рахунок травмуючого впливу на дерму. Так які види пілінгу бувають?

Механічне чищення особи

Даний вид косметичної процедури заснований на інтенсивному терті. Тверді частинки, мікроскопічних розмірів, відлущують омертвілі верхні шари дерми, при цьому, не проникаючи далі в епідерміс. У домашніх умовах, для даної процедури, використовуються скраби, які, в свою чергу, мають м'яку кремоподібну текстуру.

Хімічний пілінг особи

Головна відмінність від механічного чищення полягає в глибині проникнення речовин в шари дерми, але механізм дії ідентичний. В основі хімічної чистки особи лежать кислоти і луги, за допомогою яких верхні шари шкіри буквально розчиняються без зайвих зусиль. В результаті такого впливу клітини починають активно ділитися і відновлюватися. Завдяки цьому особа виглядає молодше, свіжим і здоровим.

Завдяки сучасним препаратам практично повністю виключається ризик негативного результату після процедури, а також гарантується відсутність неприємних відчуттів під час проведення очищення. При глибокому пілінгу відбувається більш сильний вплив на епідерміс, отже, процес відновлення буде довше. Саме тому його застосовують рідко і в основному для очищення зрілої шкіри.

Чистка за допомогою лазера

Під час проведення процедури, лазер випаровує вологу з клітин дерми, після чого суха шкіра просто забирається. Такий принцип дії передбачений при лазерному очищенні особи. Глибину проникнення лазера регулюють під потреби клієнта і шкіри, а значить з його допомогою можна коректувати дрібні дефекти в шарах дерми і немає необхідності обробляти всю поверхню. В основному, лазер застосовують для корекції після вугрових шрамів, розтяжок або дрібних зморшок.

Позитивні сторони чистки

Плюси пілінгу полягають в наступному:

  1. Шкіра стає гладкою і бархатистою на дотик, до того вже, вона стає більш пружною.
  2. Сяючий вигляд. Відбувається це завдяки оновленню верхніх шарів дерми, так як з верхніх шарів видаляється вся грязь.
  3. Особливо позитивно вплив помітно на жирній шкірі, так як вона стає матовою і пропадає жирний блиск.
  4. Омолоджуючий ефект. Пілінг скорочує виражені зморшки, а після процедур обличчя виглядає свіжіше і молодше. Безумовно, пілінг не позбавить від глибоких зморшок, але регулярне чищення допоможе запобігти їх нова поява.
  5. Завдяки пілінгу звужуються пори, зменшуються розтяжки і пігментні плями.
  6. На очищену шкіру краще лежати косметичні маски і інша лікувальна косметика.

В молодому віці чистку можна проводити в домашніх умовах за допомогою скрабів та інших засобів, призначених для цього. Відвідувати косметолога необхідно не менше одного разу на місяць. Між салонні процедури проводити очищення і харчування вдома.

Пілінг не слід робити під час захворювання, вагітним і в період лактації, так як хімічні речовини, що застосовуються під час процедури, можуть завдати шкоди.

Додати коментар

Комментарий

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.